Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem a szemöldököm?

Hogyan sminkeljem a szemöldököm?

Figyelt kérdés

Eddig minden próbálkozásom kudarcba fulladt, nem is igazán tudom hogyan kéne.

Tudnátok módszereket, termékeket ajánlani?

Semmi durvát nemszeretnék, csak hogy kicsit dúsabbnak tűnjenek

Előre is köszönöm!

16/L


2019. júl. 29. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Vizallo szemspiral. Szemceruzaval kombinalhatod,hogy a megfelelo szinarnyalatot kapjad meg.
2019. júl. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én DM-ben szoktam venni barna szemöldök spirált, nálam nagyon bevált.
2019. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. [link]

--> ezzel csinálom a szemöldököm alapját, a formát, amit licsit halványítok majd szemöldökceruza végém lévő kis kefével.


2. [link]

--> ez is nagyon jó, a keféje főleg, a ceruza rész csavarós, precíz, de nagyon gyorsan kifogy.


3. [link]

--> ezzel pedig szálakat is lehet rajzolni egy kis kézügyességgel. Én a hiányos részekre használom, eléf természetes hatást kelt ez meg az első együtt használva.

Régen használtam még rá szemöldökspirált, de igazából nekem nem kell, mert könnyen beállítható a szemöldököm, és tartós így is. 😊

Az egész kész szemöldököt pedig kiemelem felül és alul is korrektorral, vékony ecsettel, ezután pedig (ezek szerintem igazából elhagyható lépések, de én szeretem) teszek egy kevés highlightert a szemöldökcsont részre.

Remélem érthető, és segítettem.

Sokszor kaptam dicseretet, es kerdeseket ki keszitetze, mert azt hittek sok helyen, hogy termeszetes puderes tetovalas. En meg mondtam, neem, csak en csinaltam normal szemoldok cuclikkal😊

2019. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!