Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sima koromlakk és rá Top gél...

Sima koromlakk és rá Top gél lakk?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy koromlakkot és gondoltam, mi lenne ha az átlátszós fény lakkot utolsó rétegkent felvinnem rá, hogy fényesebb legyen. Kicsit mattitottam a sima koromlakkot, hogy rendesen fedje a fény és teljesen jól sikerült. Elkepzelheto, hogy tartós lesz, ha a Top gél rajta van? Mindig géllakkozni szoktsm, most csak a lustaság vitt rá a normál koromlakk használatára. Tapasztalatok?
2019. aug. 24. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap alatt szét fog repedni az egész. A körmöd és a lakk puha, a fedő pedig kemény.
2019. aug. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, sajna nem kompatibilis egymassal a 2 anyag
2019. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem hagyd inkább.
2019. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ki már nem hagyhatom, mert már felkentem 😊.

Amúgy rugalmas a fedolakk, mindig rugalmasat használok. Hát pár nap és kiderul mennyire tartós így. Lusta voltam géllakkozni ezért jött ez az ötlet. Kíváncsi leszek.

2019. aug. 24. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!