Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki a szemüveg és fogszabályz...

Ciki a szemüveg és fogszabályzó együtt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egy darabig éltem úgy és senki nem vert meg miatta.Most mit tudsz csinálni,ciki nem ciki.
2010. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%
szerintem ma már nem. nekem pl kifejezetten bejönnek a szemüveges csajok. a fogszabályzó meg amúgyis lekerül majd, és az segit, hogy szebb legyél:-)
2010. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a cikizést...miért lenne ciki? Egyiket sem hobbiból hordja (jobb esetben...), most inkább járjon szerencsétlen rossz szemekkel meg fogakkal? Könyörgöm..

Egy ismerősömnek van mindkettő, és még él. Sőt, szerintem még jól is áll neki, különlegessé teszik az arcát.

2010. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy szemüveg&fogszabályzós ismerősöm. Ő a legszebb ember akivel valaha találkoztam. Még szemüveggel és fogszabályzóval együtt is *-*
2010. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt mindkettő együtt. Nem volt jó, de túléltem. Mára a fogszabályzó lekerült, szemüveg helyett meg kontaktlencse, és tökéletesen jól érzem magam a bőrömben.

Te is túléled, ne aggódj!

2010. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy kin vannak ezek. a mai világban már az a tapasztalat, hogyha valami menő, divatos valaki hordja akkor semmi gáz nincs vele, ha meg kis csendesebb valaki hordja akkor cikizik vele. ez van. én nem tudom hogy melyik vagy, de úgyis hozzáállás kérdése. ha te annak tartod akkor az, ha nem és bevállalod akkor meg nem az. inkább tudd le ezeket időben :)
2010. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki,de ha az is lenne,akkor sem tudsz mit csinálni.Max. kontaktlencse.A fogszabályzót meg sok fiú kifejezetten szexinek tartja és gondolj a szép mosolyodra!:D
2010. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Párom húga fogszabis és szemüveges. Nem érdekli, szépnek érzi magát.
2010. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!