Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet valami baja így annak...

Lehet valami baja így annak az alapozónak, amit még fel sem bontottam?

Figyelt kérdés
KB két hónapja vettem egy catrice alapozót. Egyenlőre ki sem nyitottam, mert van még az elődjéből. A szobámban tartom a sminkcuccokat egy sötét szekrényben, itt nem érheti se fény sem nedvesség. Viszont sajnos meleg van, ezzel nem tudok mit tenni, nincs legkondi, és a panelban 28 fok van. Észrevettem, hogy az alapozó tetején van egy Fejér csík, mintha két felé anyag lenne benne ami ketté vált. Azt olvasom, hogy ez nem jo jel, de ennyire érzékeny lenne, hogy sötétben 28 fokon bontatlanul tönkremegy?

2019. aug. 28. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak szétváltak benne az összetevők, próbáld meg jó alaposan összerázni és akkor jó lesz. :)
2019. aug. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Hűtőtök csak van, miért nem teszed be?
2019. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen hűtőben fogom ezeket a dolgokat ekkora melegben tartani ezek után. Amúgy szerintem nincs baja, mert rajta van, hogy használat előtt alaposan össze kell rázni, és ma megnézem a drogériaban, hogy a többi is egy néz ki nyugalmi állapotban
2019. aug. 29. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is főleg a kényes dolgokat ott szoktam tartani :)

(#2)

2019. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!