Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt a sminket hogyan lehet...

Ezt a sminket hogyan lehet megcsinálni? (Kép a leírásban)

Figyelt kérdés

Kép: [link]


Konkrétan a szemhéj smink színe érdekelne. Nem igazán értek a dologhoz és tippem sincs melyik eszközzel csinálhatnám meg. Ha a rossmann vagy dm sminkes részén keresgélek, mit keressek hozzá?

Bocsánat, ha nagyon amatőr a kérdésem, de egyáltalán nem szoktam sminkelni magam.



2019. aug. 31. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szemhejpuder, ecset.
2019. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egy kis reteg alapozora ra kell kenni batackos arnyalatu szemhejpudert, majd alul a szemzugba es a szemed sarkahoz sarga festeket.
2019. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*barackos
2019. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Am szerintem igy kepen jol nez ki, de a valosagban lehet fura hatast kelthet.
2019. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez valami krémes szemhéjpúdernek tűnik.a por állagúnak nem ilyen a hatása
2019. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak sokkal szebb natur hatású sminkek. Ha fel akarod dobni a szemedet. Függ hogy mit választasz a szemed és a hajad színétől.Én például most festett sötétbatna vagyok ( alapjáraton szőke vagyok), és kávébarna a szemem. Én " a mindennapokra" a barna árnyalataival szoktam játszadozi, mikor meleg , mikor hűvös tónusú szemhéjfestéket használok. A színek mindig legyenek kompatibilisek , ez a legfőbb szabály,és a kevesebb néha több. Ha ezeket betartod , különösebb profi tudás a sminkeléshez nem kell. Az alapokkal internetről( videókból, leírásokból) legyél tisztában és ennyi amire neked szükséged van.

De igen , ahogy az előttem lévő leírta , ez képen szép a modellen , de szerintem valóságban a barack és a citromsárga kombó valakin ez borzalmasan nézne ki. Max indiában láttam hogy a nők használnak a szemhéjaikra ehhez hasonló színeket, csak intenzívebb színeket , de gondolom nekik vallási okaik vannak , hogy így festik ki magukat .

Szerintem nézelődj a neten , a hajad és a szemszíned alapján,hogy mi állna jól neked , sok blogon videókban még konkrét képet is mutatnak példaként , és el is mondják hogy neked ez az ért meg amazért előnyös.

2019. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!