Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hányszor lehet visszavinni...

Hányszor lehet visszavinni egy jegygyűrűt mérethiba miatt?

Figyelt kérdés

Párom másfél hete jegyzett el, viszont a gyűrű sajnos nagy lett. El is mentünk másnap az ékszerboltba, ahol úgy nézett ki, hogy a két mérettel kisebb tökéletes lesz. Viszont nem volt ugyanolyan kővel, így úgy döntöttem, hogy akkor vegyenek ki az én gyűrűmből. Tegnap el is készült, ám így egy napi hordás után rá kellett jöjjek, hogy ez még mindig nagy. Pedig mikor próbáltam a boltban, alig bírtam leszedni az ujjamról, most pedig elforog állandóan.

Na. Most, hogy így elmagyaráztam :D

Szerintetek nem gáz visszavinni mégegyszer? Illetve ha nem is gáz, most is ingyen megcsinálnák, vagy valószínűleg már fizetnem kéne?


2019. szept. 17. 20:12
 1/2 anonim válasza:
100%
Ezt nem tudjuk,hogy fizetned kell-e másodszor,de az biztos,hogy nem gáz visszavinni.
2019. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz visszavinni,hiszen azaz érdeked,hogy ne vesszen el.De lehet,hogy fognak már kérni érte pénzt,de ezek csekély összegek.
2019. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!