Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a 2-3-4D...

Mi a véleményetek a 2-3-4D stb műpillákról?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon gusztustalanok, nem értem miért lett ekkora divat. Valamilyen szinten érthető, mert így előadhatják, hogy jaaaj #nomakeup, meg ő természetes, smink nincs rajta, csak éppen ott lóg a fején az a műanyag szőr😀 Annyi előnye van, hogy a csúnyácskább lányokból is egy fokkal tűrhetőbbet csinál, ettől függetlenül ugyanúgy nem esztétikus szerintem. Ráadásul egy normálisan épített szett, amitől nem rohad ki a szemgolyód, az 10k felett kezdődik, na most ezt minimum 3 hetente (ha nem 2) illene újratölteni, mert az meg már nemcsak mű, de igénytelen okádék, amikor a fele ki van hullva és összevissza áll. Ki költ erre ennyit? Pláne az 5-6D-sekre, ami annyira tömött, mintha bundát hordana a szemén. De mire jó ez? Valaki magyarázza el:( Nem vagyok a sminkelés ellen, elvagyok vele, de ezt a műanyag mániát nem értem. És manapság nem is nagyon látok 16-30 közötti lányokat, nőket enélkül. Miért jó?

#műszempilla #bundaafejeden #kiselátsz
2019. szept. 24. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Neked nem mindegy hogy másnak van-e műszempillája vagy nem? Nem neked akarnak megfelelni ne üsd már bele az orrod. Ha valakinek tetszik és van pénze rá akkor legyen neki, neked nem árt vele.
2019. szept. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a 2D-s nem az az extra hosszú , hanem a természetes hosszú szempillákkal semmi gond nincs . Nekem olyat szokott rakni a pillásom , ha nagyon ritkán elmegyek hozzá, de én mindíg is maradtam ennél , mert így is látványos!!!

A többit nem szeretném kipróbálni ,mert szerintem is túl sok az 5-6D . Biztos hogy a 2 d-n is látszik hogy " nem igazi " , de még mindíg szebb és izlésesebb szerintem mint ha még több pillát rakatatna az ember a pilláihoz. A hétköznapokon meg lehet jelenni vele , munkahelyen és egyéb környezetben sem néznek rád furán, nem szólják meg , mivel visszafogottabb , de ugyanakkor szebb arcot kölcsönöz az embernek.

Én a műszempilla nélkül is elvagyok , egy jó minőségű szempillaspirállal is gyönyörű hangsúlyt lehet adni a szemeknek .

2019. szept. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Igazából a pilláson múlik. 3d-től felfele csak az a pilla esztétikus amit jó pillás épít minőségi termékekből. Az 1-2d-t isel lehet rontani de sokkal levésbé feltűnő.
2019. szept. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kicsit ilyen utálkozós érzésem van a kérdésedtől, mint az alsós kislányok csinálnak, hogy blebleble, beszéljük ki őt, meg a másikat, mert nem úgy viselkednek, ahogy nekünk tetszik…


Őszintén, nem mindegy neked, hogy ki mit rakad a szemére?:D Te nem megérteni akarod a többieket, hanem csak kibeszélni, hogy úristen ugye milyen felesleges/csúnya/igénytelen?!


Elárulom, egyáltalán nem csúnya, vagy gusztustalan, ha szépen van felrakva, rendszeresen van töltetve és a “gazdája” ápolja, megfelelően tisztítja. Én 15 éves vagyok, nekem is van tavasz óta. Nagyon szeretem. Mert nem az a hivalkodó, 5 méterről kiszúrhadó valami (duplázott szett, 14 naponta töltetem). De mégis ad egy kis plusz, hétköznap simán elvagyok smink nélkül is, mert elég ez. Nagyon szép, imádom. Pedig az elején féltem tőle, hogy esetleg sok lesz, nem illik majd az arcomhoz, sőt, az elején még úgy volt, hogy csak nyárra lesz, hogy ne kelljen a sminkeléssel bajlódjak, de annyira megszerettem, hogy nem váltam meg tőle most, ősszel sem.

2019. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Miért, aki nincs még minimum 20, az húzzon zsákot a fejére, aztán örüljön, ha iskolába elengedik?:)


Igen, pont ez kellett. Szerettem volna kipróbálni, megszerettem és most örülök, hogy reggel nem kell sok időt töltsek a készülődéssel.

2019. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Jaj, hogy kiakadtatok egy teljesen jogos kérdésen.. Ahányszor meglátom valami műszempilla-építő ismerősöm újabb "alkotását", pont ugyanazen gondolkodom.. A szép helyett inkább azt a hatást kelti, mintha a szemhéjon hernyóként tetszelegne valami.

Egyik válaszolónak pedig: 15 évesen.. Tényleg nagyon sok szükséged lehet a műszempillára, aminek az árát gondolom nem magadnak keresed meg.

2019. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!