Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csipőig érő hajam van. Szeretn...

Csipőig érő hajam van. Szeretném kipróbálni a póthajas holland fonást. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem igazán láttam még olyan lányt, akinek ilyen hosszú haja van és holland fonást csináltatott volna. Illetve szálas műszempillát is szeretnék felrakatni, de sok lány szerint egy idő után tönkreteszi a saját pillát. Egy stylist szerint viszont nem lehet gond, ha megfelelő pillak kerülnek fel a saját pillakra. Ha mégis tönkremenne a saját pillám, helyre lehetne valamivel hozni újra? Ha igen, mennyi időt venne igénybe, mire regenerálódna? Köszi a válaszokat.
2019. okt. 1. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A fonásban nem tudok nyilatkozni,de a szempilla nem feltétlenül megy tönkre,ha jól dolgozik a pillásod,ha mégis törik,akkor ricinussal újra nőnek 1-2hónap alatt.
2019. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem evek ota van pillam. Fel evre tartottam szunetet, mert a pillasom kiment kulfoldre, semmi baja nem volt a sajatomnak.

A fonasrol en sem tudok.

2019. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!