Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire bírják a gyűrődést a...

Mennyire bírják a gyűrődést a Maybelline szempillaspirálok? (2 fajta érdekelne)

Figyelt kérdés

A Volume Express Falsies szempillaspirál:

[link]

És a Volume Express Colossal szempillaspirál:

[link]

Most megyek szombaton vásárolni,és vennék végre egy márkásabb spirált,mert nagyon sok jót hallottam erről a kettőről.Főként bulizáshoz kellene.Táncolást,és egy kis izzadást mennyire bírja?Nem folyik le?Nem úszni akarok vele,hanem nyugodtan bulizni,hogy ne kelljen fél óránként a fekete karikákat a szemem alál törölgetni.


2010. júl. 15. 21:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja azt elfelejtettem(:

hogy melyiket ajánlanátok?

2010. júl. 15. 21:56
 2/11 anonim ***** válasza:
én még olyat nem hallottam hogy lefolyna a szempillaspirál a szempilláról max akkor a víz éri de hogy egy kis izzadástól lefolyna max szét kened ha megdörzsölöd a szemed és megvagy izzadva sztem megveheted azt amelyiket úgy ítéled meg hogy jobb ugye az egyik íveli a pillákat a másik meg dúsít de az avonos supershock vizálló szempillaspirál ennek a 2nek a keveréke lehetne mert iveli és dúsítja a pillákat és mivel vízálló száz hogy nem folyik le
2010. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a rózsaszín kicsit csomósodik,a sárga sokkal jobb,és ugyanúgy göndörek lesznek a pilláid
2010. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. júl. 16. 09:33
 5/11 anonim ***** válasza:

lehet h én vagyok lemaradva, de úgy tudom h a falsiesból nincs vízálló, a sima meg elkenődik az izzadságtól is, szóval nem ajánlom, én is megbántam h megvettem. a colossalból van vízálló is, és nagyon szép pillákat csinál, dusít is meg hosszabbít is, míg a falsies csak hosszabbít, úgyh. a sárga sokkal jobban megéri.

de am. az avonos supershockot én is csak ajánlani tudom, mert az még jobban dusít mint a maybellinesek, olcsóbb is, és abból is van vízálló is. na, lehet gondolokodni :)

2010. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
neke a rózsaszín van és nagyon meg vagyok vele elégedve :D de lehet h a sárga is jó azt még nem próbálktamn
2010. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na most feladtátok a leckét:)Maybelline Colossal vízállót hol lehet kapni?:P
2010. júl. 16. 12:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a második van, nem vízálló, és ilyen melegbe, amikor letekerek napi 15 kilómétert, és nem nyomnak a fiúk be a víz alá (párom meg öccse), simán bírja a gyűrődést Pedig izzadok, mint egy ló. És tök szépek tőle a pilláim, pedig majdnem egy éve már megvan.
2010. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vízállót bármilyen drogériában kapsz,a sima(ez a sárga spirál)lila csíkozással van ellátva,a vízálló meg türkizzel
2010. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem sárga és vízálló van ,nagyon jó szép nagyok lesznek tőle a pilláid :) a lilát még nem próbáltam:)
2010. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!