Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Catrice...

Mi a véleményetek a Catrice HD Liquid Coverage alapozóról? Megéri?

Figyelt kérdés
Mennyire oxidálódik? És mennyire fed? Muszáj alá használni primert vagy hidratálót?
2019. okt. 19. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hali,

Én ezt használom már jó ideje.

Oxidálódik, legalábbis a 01 amit én hasznalok az igen (nekem a szerencsémre, mert igy pont jó)

Hidratálni kell alá, leginkább ott ahol szarazabb a bőröd, különben kiemeli a problémát.

Közepes a fedése én használok hozzá egy pici korrektort is.

Nap végéig fenn marad, de javaslom pudert használj hozzá.

Nincs maszk hatása, ami nálam nagy pozitívum, viszont a "ráncoknál" jól el kell dolgozni nehogy kiemelje őket.

Egyenletessen kopik nem lesz csúnya darabos.


Őszintén: nekem eddig ez a legjobb amit próbáltam, főleg ár-érték arányban, egy csomo dragább alapozó rosszabb mint ez :)

2019. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En mar csak azt hasznalom mar sokszor ujra vettem. Egyetertek az elso hozzaszoloval.
2019. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Hasonló tapasztalataim vannak vele mint az elsőnek, plusz annyi hogy az én hullafehér bőrömre muszáj volt világosítani. És hogy nagyon kicsi kell belőle egyszerre, valamint nagyon gyorsan megszárad ha felviszi az ember, ezért gyorsan kell vele dolgozni. Nekem még ott van a fél üveggel a hűtőben, mert év elején csináltam ez arckezelést és azóta nincs szükségem csak bb krémre de ha alapozót kellene vennem, valószínűleg ugyanezt venném.
2019. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon oxidalodik, a feher boromon a legvilagosabb is narancssarganak tunik fel ora mulva. Es szaraz borre sem mukodik sajnos, nekem nem jott be, pedig nagyon tetszett az allaga es a fedese :(
2019. okt. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan kell vele dolgozni, felvinni, mert gyorsan ,,köt", illetve minimálisan száríthat. Vékony rétegben szépen tud mutatni, de alá kell hidratálni nagyon. Egyébként egy jó termék, beauty blenderrel ajánlom a felvitelét. Most a Revlon colorstayt használom mert természetesebb hatásúbb picit + nagyon jó az állaga, egyszerű szépen eldolgozni, de ez kevésbé magas fedésű. Nekem a catricevel akkor volt bajom, amikor minimálisan szárazabb volt a homlokom, azt kiemelte. Szval zsíros bőrre ajánlott kipróbálni, de ha télen hajlamos kiszáradni a bőröd, akkor olyankor nem érdemes használni.
2019. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!