Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell megfelelően...

Hogyan kell megfelelően használni a szempillaspirált, hogy szép pillákat kapjunk?

Figyelt kérdés
Hány rétegben kell alkalmazni? Mi a menete? Nekem nagyon vékonyak a szempilláim, bár elég hosszú, mégis a mostani Lancome spirállal sem tudtam dúsat varázsolni, nem tudom hogy kell normálisan kikenni.
2010. júl. 17. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

válassz magadnak egy joféle dusito spirált.

használhatsz olyan fehér izét is, nem tudom a nevét:)

menete:

felviszed a fehéret sikm án felfelé huzo mozdulatokkal (5-6 huzás elég lesz de majd látod mennyire keni össze)

vársz egy percet mig megszárad

feketével: kifested a tövét a szempilládnak. elulról felfelé ivelő mozdulatokkal.

majd a szempillák végét felülről lefelé, de vyigázz ne mosd bele a szemedbe:)

végül alulrol felfelé, sima ives mozdulatokkal fésüld szét a pilláidat a fekete spirállal amig meg nem légedtél az eredménnyel.

2010. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy trükk: amikor fested a szempilláidat, apró vízszintes, oda-vissza mozdulatokkal mozgasd a kezed, így sokkal sűrűbbnek hat majd. Ja és persze tényleg fontos hogy jó festéket használj :)
2010. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2010. júl. 18. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem más a trükköm.Vegyél egy bármilyen alap spirált, ami szétválasztja a pillákat, ezt kb.2 rétegben, csak amolyan alapként vidd fel, utána pedig egy szuper dúsító spirált kenj fel, szintén kb. 2 rétegben.

Ha így használsz 2 fajta spirált olyan lesz a pillád, hogy ihhaj. Nekem ez vált be, ez egy trükk.amit én használok: 2 réteg most éppen max factor falls lash effect+2 réteg max faxtror, 2000 calorie, vagy art deco all in one mascara.

2010. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!