Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Revolution...

Mi a véleményetek a Revolution palettákról?

Figyelt kérdés
Melyik Revolution palettákat ajánljátok?
2019. nov. 10. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Egy áldás, hogy léteznek! Ezt biztosan elmondhatom. 😄

Igaz, a palettáik nagy része igazából high end márkák színválogatásaira hajaz, de nem éri meg mindenkinek 24-30 ezres palettákat venni, amik nem mellesleg nem is biztos, hogy kimagaslóan jobbak minőségben.

A színeik nagyon pigmentáltak és tartósak. Egyáltalán nem tudok negatívumot mondani.


A kedvenc palettáim, illetve amivel szemezek:

Fortune Favours The Brave - Ez van meg nekem. Rengeteg féle sminket el lehet vele készíteni, mert igen sokoldalúan kihasználható.

Sok a nude-rózsaszínes-barnás árnyalat, viszont van benne épp elég lila, kék és zöld is. Nagyon különleges színek is vannak benne, az égetettek valami brutálisan pigmentáltak, viszont semmi nem kirívó benne, szépen összesimul. Tökéletes arra az időre, amikor az ember még keresi magát, sokféle sminket ki akar magán próbálni. Kezdésnek talán a legjobb.


Iconic 3 - Ez egy rózsaszínesebb hétköznapi paletta. Gyönyörű színei vannak, hétköznapra tökéletes.


Alexis Stone - The Transformation - Bár ez egy nagyon kicsi paletta, azért szemezek vele, mert az utóbbi időben kvázi csak ilyen színeket használok.


Precious Stone - Amethyst

2019. nov. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Ráadásul cruelty-free márka, szóval én is ajánlom
2019. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ami annyira nem jött be tőlük, de van amit meg nagyon szeretek.

Ami szerintem nagyon gyenge azok az Iconic paletták, amikben hosszúkás tégelyek vannak egy sorban. Nekem nem jöttek be.

Jók viszont a Re-Loaded és a Revolution Pro Regeneration palettái.

Új nagy kedvencem meg a Makeup Obsession (szintén Revolution márka), eddig nagyon szeretem amim van tőlük.

2019. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az árukhoz képest fantasztikus minőségűek. Amelyikek drágább paletták dupe-jai azok is jók, bár nyilván nem annyira mint amiről koppintva lettek. Régen sokat vettem tőlük, de mióta külföldön élek inkább high end márkákat veszek, van nálunk Sephora. A színes palettáik jobbak mint a nudeok, de az iconic sorozattól tényleg mentsen az isten, az borzasztó. Általában a legtöbb sminkjük jó, kivéve a rúzsaikat, azok nekem egytől egyig rettenetesek voltak. De palettát kb bármit vehetsz tőlük, nem fogod megbanni.
2019. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!