Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni antiallergén...

Hol tudok venni antiallergén sminket?

Figyelt kérdés

Szemkörnyéki termékekre lenne szükségem, főként szemhéjpúder-palettára, mert a szemem rettentő érzékeny ezekre a por állagú, szemhéjra kerülő sminkekre. Viszketnek, és kivörösödnek sajnos. :(


Nem sokára esküvőm lesz, szeretnék olyan sminkpalettát venni, amitől végre nem lesz bajom, viszont fogalmam sincsen, hol tudnék venni ilyesmit.



2019. nov. 17. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Google... mármint őszintén tényleg keress a neten. Mást nagyon mi sem tudunk tenni. Illetve én meg a dmes természetes anyagokból készült sminket tudom ajánlani szem problémára. Nem tudom mi a neve de zold a felirat és valami nature. Viszont ezek a termékek nem maradnak fent olyan sokáig,hamar eltudod őket kenni, szóval valami smink fixalot mindenképpen használj hozzá.
2019. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Termèszetesen azèrt fordultam ehhez az oldalhoz mert ez egyszerű, jò öreg Google-keresès nem vált be...

Ertelemszeruen egyszerubb lett volna nem rakeresnem erre az oldalra es ide irni be a kerdest ahelyett, hogy rogton a Google-be irtam volna.


Remèltem hogy kapok ötleteket jofej emberektol... :)

2019. nov. 18. 00:37
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Én is azt tudom mondani, amit az első, hogy a dm-ben van egy ilyen természetesebb termékcsalád, én sem tudom a nevét, csak azt, hogy az egész polc, meg a termékek külseje is zöldes árnyalat.

Viszont ha nem az összetevőre vagy allergiás, hanem magát a por állagot nem bírja a szemed, akkor van krémes/zselés szemhéjfestékek is, kb mindenféle márkától, nézz szét a drogériákban.

2019. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Alverde az a dmes márka. Vagy Müllerben van a Bell Hypoallergenic, Rossmannban a Hypo Allergenic.

Ami szerintem tuti hogy jó lenne az az IsaDora, Douglasban lehet kapni vagy rendelni, vagy azt mondják még a Clinique jó.

2019. nov. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Nem sikerult esetleg megfigyelned, hogy milyen szinekre vagy erzekenyebb? Milyen markakat probaltal eddig?

Nekem volt mar allergias reakciom draga, amugy kivalo minosegu sminkcuccra is, az olcso drogeriasra meg semmi.

Szerintem a legjobb vegiggondolni, atnezni, hogy milyen osszetevok tudnak allergiat kivaltani, es ha talalsz olyan cuccot ami tetszik, akkor annak az osszetevoit leellenorizni neten.

Az Alverde szerintem amugy pocsek minoseg, felesleges penzt kidobni ra, es siman lehet termeszetes osszetevo is, ami az allergiat kivaltja.

2019. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
makeuplaza webshop bal oldali függőleges menüsorban van olyan hogy Hypoallergén jelzésű termékek, nézd meg őket.
2019. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

A natúrkozmetikumoknak van a legkisebb kockázatuk, hogy allergizálnának. Mondjuk van egy-két magasabb kockázatú illóolaj, meg a méhpempő, méhviasz, amik pont ilyenekben szoktak előfordulni elsősorban, de ezt letesztelheted előtte. Natúrkozmetikum részleg minden drogériában van, de a Müllerben a legnagyobb szerintem, ott több polcsoron keresztül van sokféle natúrkozmetikum márka terméke. Ha valamelyik tetszik összetételre vagy a teszter tűnik jónak, érdemes megnézni még az értékeléseket is a Krémmánián. ( [link]

Egyébként csak egy személyes észrevétel az esküvői sminkhez: több esküvőt fotóztam már és én mindig nagyon sajnálom azt, ha valaki, aki alapvetően nem használ smiket (nem tudom, Te hogy állsz ezzel), az esküvőre egy teljes "maszkot" készít. Ezzel ugyan voltaképp neki lesz a legtöbb gondja (fotós szemszögéből nem nagy dráma) pl. mert nem szokta meg, ezért itt-ott megjelennek sminkfoltok a fehér ruhán vagy a vőlegény öltönyén - egyúttal eltűnve az arcáról, de leginkább azért, mert tök máshogy néz ki, mint ahogy élete 99%-ában él. A natúrkozmetikumok egyik hátránya pl., hogy kevésbé tartósak, cserébe hogy kevésbé ártalmasak is.

2019. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)


Kedves legutóbbi, nem szeretnèk erõs sminket, ponthogy az a helyzet, hogy mindig csak BB krèmet, szempillaspiràlt és ajakrúzst hasznàltam, esküvõre viszont màr ‘illene’ egy teljesebb smink. Teljesen egyetértek veled, én nem is szeretnèk magamra erõs sminket.


Sajnos nem színfüggõ, hogy mire vagyok allergiàs, minden szemhéjra való termèktõl szàradnak és pirosodnak a szemeim. Elsõ alkalommal amikor smink volt rajtam egy bàl erejèig, ùgy bevörösödtek a szemeim, hogy majdnem egy teljes hétig pirosak maradtak, mindenki mindenhol azt hitte be vagyok tépve... :D


Koszi tenyleg mindenkinek! Ennyi opcio kozul biztos lesz valami ami bevàlik :)

2019. nov. 20. 12:28
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
ALVERDE, jót írt az egyiketek. Az antiallergén tényleg és nme mellesleg állatkísérlet-mentes
2019. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!