Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szalagavatóra haj, - és...

Szalagavatóra haj, - és sminktippek, ötletek?

Figyelt kérdés
Sötétbarna (hullámos) haj, barna bőr, világosbarna szem

2019. nov. 24. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A hajadat én feltűzném ha nagyon hosszú, főleg ha táncolni is fogtok, nagyon zavaró tud lenni ha mindenhova odalóg. Nekem fodrász csinálta, ha megoldható javaslom hogy te is menj el, amennyit rohangászni, ugrálni kellett, biztos kibomlott volna amit magamnak kreálok, ez meg még másnap reggel is egyben volt. Ha nem fér bele, keress valami egyszerű fonott kontyot ami viszonylag tartós, és gyakorold. Ha úgy érzed hogy nem fog zavarni, vagy nem lesz olyan sok tánc mint nálunk akkor lehet még oldalt befonni valami különleges fonással, vagy egy részét hátrafogni, és valami szép hajdísszel feldobni.

A smink a színeidtől függ, meg hogy mennyire szoktál sminkelni. Ha tudnál képet küldeni (nem magadról, saját képet ne tegyél fel, csak valami modell vagy híresség akire hasonlítasz) akkor tudok pontosabbat mondani. Természetesen minimum nincs, ha nem akarsz semmit hordani, vagy csak korrektort és szempillaspirált, semmi akadálya. Ha viszont teljesen ki akarod sminkelni magad, így látatlanba valami természetes barnás-pezsgőszínű szemmel és natúr rúzzsal nem lehet mellélőni, ha kicsit erősebbet szeretnél, a tusvonal és a piros rúzs még egy klasszikus párosítás. Persze ezzel is lehet sminkeshez menni, ő tudni fogja azt is, mi áll jól neked. Én magamnak csináltam egy lila csillogós füstös szemet, de ilyen akciókat csak akkor ajánlok ha amúgy is sokat sminkelsz. Én egyébként is minden nap festettem a szemem, és még így is vagy tízszer elpróbáltam előre otthon, ha erre te is hajlandó vagy, a határ a csillagos ég.

Illetve én most abból indultam ki hogy a mi szalagavatónkon a szalagtűző ruha fekete, a keringőruha fehér volt, tehát mindkettőhöz illik mindenféle smink. Ha nálatok van valami egyéb szín, színes szalagtűzőruha, vagy sulis egyenruha, színes sál, esetleg a tánc nem keringő és valami más színben leszel, azt is érdemes figyelembe venni. Ja meg a hajaddal gondold végig a ruhád nyakrészét, egy különleges nyakkivágású ruhát nem biztos hogy jó eltakarni a hajaddal.

2019. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. nov. 25. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!