Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Édes illatot (Puma flowing...

Édes illatot (Puma flowing womanhez hasonlót) keresek. R Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Megszűnt a puma flowing woman, jó pár éve (rózsaszín, kocka alakú tégely, édes illat) elvileg az ázsia centerben még kapni, de az nagyon messze van tőlem - 2h-nyi út ), tudnátok édes illatokat ajánlani?

(lehetőleg max 6000-7000 körül), 10ezret már nem szívesen költök rá...

vagy akkor nem feltétlen kell edt...


elvilg az avonnak van valami ehhez hasonlója...

egyéb ötlet?

vagy az avonosnak tudná vki a pontos nevét?



2019. nov. 27. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Playboy play it rock - édes, olcsó, tartós. Régebben ezt használtam. Szerintem jó. Jobb, mint sok drága parfüm.
2019. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qborka ***** válasza:
fragrantica.com-on nézd meg, mihez hasonlítják, vagy az illatjegyei alapján keress ott hasonlót.
2019. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Pontosan ma vettem a dm-ben

"Moom flowing" a neve.

Pontosan ugyan az az illat. Nem hasonló. Hanem teljesen az.

Én is évekig kerestem.

2021. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

6.500 körül volt.

Picit drágább mint a puma flowing volt, de amikor megéreztem az illatát, azonnal betettem a kosárba.

2021. ápr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 berciszandi válasza:
Sziasztok! Én árulok puma flowing parfümöt! Facebookon megtaláltok Bné Alexandra
2022. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!