Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gennyezik a fülem. Mit csinálj...

Gennyezik a fülem. Mit csináljak? Kiskorom óta meglévő lyukról van szó.

Figyelt kérdés
Gennyezik, és vérzi napok óta, megpróbáltam leszedegetni róla a rászáradt "cuccot", de belehalok a fájdalomba.:( Kisbabakorom óta megvan a lyuk, soha semmi baj nem volt vele, és mindig bizsut hordtam, sosem kezdte ki a fülemet. Mit tegyek?
2010. júl. 19. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

orvosi alkoholba márts bele egy fülpiszkálót, azt óvatosan tedd rá, várd meg amíg felpuhul a cucc. utánna könyebb leszedni. várj egy-két napot, és tedd vissza a fülbevalót. ha lehet, ne bizsut tegyél bele. egy-két hétig orvosi fémes fülbevalót használj. utánna visszateheted a bizsut.

én így csináltam, de nekem egy hónapos volt a lyuk, amikor elkezdett gennyezni.

2010. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is begyulladtak és gennyezik pár darab.

Én kivettem az összest, letisztítottam, és a gennyet kinyomtam nagyjából majd hydrog. peroxiddal átkentem fültisztító segítségével. Nekem ez általában segít. :)

2010. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen változó, mikor gyulladt be a bizsutól, mikor nem. Talán most a meleg is közrejátszik, nekem 2 napja gyulladt be. Ilyenkor beteszem az orvosi fém fülbevalómat, időnként kiveszem és megtisztítom. Ma már semmi baja nincs. Próbáld ki! :)

20L

2010. júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. júl. 20. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!