Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz olyan nyakláncot hordani...

Gáz olyan nyakláncot hordani amit az exemtől kaptam de azóta már van másik barátom?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen nyaklánc. Alapban nem gáz, hiszen nem dob ki mindent az ember, amit mástól kapott. De ha ez kifejezetten egy szerelmes nyaklánc, szív, félszív, stb. akkor azért fura.
2019. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem exeim hordták/használták a tőlem kapott cuccokat. Szerintem ezzel nincs baj. Én is lehet így lennék ha kapnék valami értelmeset hasznosat. Most is ha legutóbbi exem nem használná akkor megválna kedvenc kiegészítőitől ami megy mindenhez, az egyetlen bögréjétől, a szobájából a fele cuccot kilökhetné, meg egy csomó sminket stb.

Ha nem olyanok a cuccok hogy tipikus szerelmesek akkor nincs vele baj. Meg ha nem fáj rá nézni vagy látni.

2019. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is attól függ, hogy 1. mi van a nyakláncon, 2. kinek mi fér bele.

Hogyha a párod zavarja, hogy olyan ékszert hordasz, amit az exed adott, akkor szerintem neked is meg kellene ezt érteni és valami kompromisszumot kötni.

Speciel én semmit nem hagytam meg szakítás után, én olyan típus vagyok. Bár megcsalt az "úriember", nem is békében váltunk el. Így amit tudtam, azt eladtam, ha nem tudtam, akkor kidobtam, volt olyan ruha, ágynemű, amit menhelyre adtam a kutyusok alá, az ékszereket pedig leadtam. Jó, olyan, mint a tányérok, poharak, függönyök, ilyeneket megtartottam, nem selejteztem ki mindent. Én ilyen típus vagyok, ha valaki már ex, akkor a holmijait is EXportálom a lakásomból.

Ami a nyakláncot illeti, ahogy előttem is írták, ha egyszerű nyaklánc, esetleg a neved kezdőbetűje van rajta stb, az szerintem nem gáz, de ezt érdemes a pároddal is tisztázni. Ha pedig tényleg félszív, vagy a monogramotok van rajta, stb az azért gáz, mert "hozzáköt".

2019. dec. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!