Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminktetoválással kapcsolatban...

Sminktetoválással kapcsolatban van kérdésem! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A szemöldökömet szeretném elkészíttetni január-februárban. A helyzet az, hogy sötétbarnára festett hajam van, ahhoz szeretnék sötétbarna, majdnem fekete szemöldöket tetováltatni, púderes technikával. A saját szemöldököm majdnem szőke és kevés is van. Viszont olvastam, hogy a pörk leesik, azután korrekcióig fakó lesz. A kérdésem az lenne felétek, akiknek van már tapasztalata, hogy ezalatt mit kell érteni? Tényleg fakó lesz? És a pörk leesése után tényleg eltűnik pár napra, 1 hétre a tetoválás? Értem, hogy csak a korrekcióig kell kibírni, de számomra a szemöldököm festése, rajzolása alap, anélkül nem is tudok kimozdulni az udvarra sem. Sajnos brutálisan nézek ki a kevés, szőke szemöldökömmel, emiatt még csak 3-4 napra sem szeretném, ha eltűnne a tetoválásom vagy a korrekcióig szinte teljesen kikopna.

2019. dec. 9. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szőke vagyok alapból, a szemöldököm is az (az egyik szinte fehér mert pont ott van festékhiányom), 11 éve festem barnára a hajam, a szemöldökömet kb 15 évig ceruzával rajzoltam, utána jutottam el tetováltatni. Váratlan időpont felszabadulás miatt kaptam időpontot tetoválásra, így előtte nem tudtam befesteni, mert azt előtte kb 2 héttel már nem lehet, így szőke "szőrrel" mentem el, barna soft poweder tetoválásom lett. Ahogy esett le a pörk nagyon csúnya volt, nagyon fakó is vagy 2 hétig, de én inkább kibírtam, hogy hülyén nézek ki és nem rajzoltam rá, a korrekció 6 hét után volt, addigra már bőven szép volt - persze mivel szőke alapból így csak a rajzolgatást tudtam elhagyni, kb 2 hetente ugyanúgy be kell festenem.

Nem tűnik el, csak nagyon halvány lesz

2019. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséged! :)
2019. dec. 9. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Tetoválóként mi általában arcra csak lassú, óvatos lépésekben dolgozunk. Hozzáadni lehet, elvenni belőle nehéz.


Ha az alap szín szőke, akkor a fekete tinta sok lesz, túl markáns...lehet öt év múlva szőke leszel.


Én világos barnát ajánlanám, és igen a barna egy fura szín, mert több pigmentből főzik össze. Van benne vörös, lila, fehér, és hosszú távon nem mind úgy bomlik le ahogy te ezt elképzelted.


Erre jön még rá, hogy a tetoválás maga a varr, ha azt leszeded, jön vele a tinta is? Este a párnán, napközben a hajadon fel-felakad.

Később a tinta a bőr alá kerül és a bőröd színe hozzáadódik, mintha egy testszínű zsírpapíron át néznéd.

2019. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :))
2019. dec. 11. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!