Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Manikürös által készített...

Manikürös által készített géllakk mennyire tartós és mennyivel praktikusabb mint az épített?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve épített körmöm van, és soha nem próbáltam mást.

Most azon gondolkozom váltok géllakra de semmit nem tudok előnyeiről és hátrányairól az építettel szemben.

Abból is lehet mintásat,csillogosat,köveset kérni? Vagy csak színeket amilyen van?

Illetve a töltés hogy működik?



2019. dec. 12. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Nekem erősített géllakkom van. Általában egyszínű, de most pl. 2-2 körmömön sellőporos,azelőtt 1-1-es strasszkövecske volt.

4 hetente szoktam körmöshöz menni, addig kitart. Ha világosabb (nude szín most) akár 5 hét is lehetne, nem látni a lenövést.

Sosem sérül, kevésbé mattul. Én nagyon szeretem.

2019. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A géllakk alapvetően egy tartós lakkozás. Nem kell annyit bírnia, mint egy műkörömnek, hiszen csak 4 vékony réteg kerül a körömre. (alap, 2 szín, fény) 2-3 hetente szoktuk ajánlani a cserét. Töltés nincs.

Ha tartósabbat szeretnél, de még nem műkörmöt, akkor lehet kérni erősített géllakkot.

Ebben az esetben egy rugalmas, ecsetes erősítő "zselével" egy vastagabb alap kerül a körömre, majd szín és fény. Ez tartósabb, jobban bírja az igémyvevételt. Fontos, hogy ez nem építőzselével történik. Az már műköröm.

Az erősített géllakk 3-4 hétig is bírja gond nélkül.

Díszíteni a géllakkot is ugyanúgy lehet, mint a műkörmöt.

2019. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Nekem erősített gél lakkom van, volt párszor épített körmöm, de a gél is van olyan tartós, sőt...

Szeretem mert olcsóbb, ugyanúgy lehet díszíteni mint az építettet, volt hogy 5 hétig is bírta, csak ugye csúnya volt a lenövés, de a körmösöm rakott fel már olyan képeket is hogy 6-7 hetes gél lakkok is tökéletes állapotban vannak.

Töltés nincs

2019. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!