Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hova kell kenni a fehér...

Hova kell kenni a fehér szemceruzát?

Figyelt kérdés

A víuvonakra? És ha szeretném kombinálni fekete szenceruzával azt pedig, az alsó szempillák tövébe?

Egyébként mire jó a fekete, és a fehér szemceruza? (azt hallottam, hogy a fekete kicsinyíti a szemét)



2019. dec. 19. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A fehér szemceruzát az alsó vízvonalra használják, nagyobb lesz tőle a szem.

Ha a fekete szemceruzát a felső vízvonaladra kened akkor sokkal sűrűbbnek fog tűnni a szempillád.

2019. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fehéret, ha az alsó vízvonalon használod optikailag nagyítja a szemet. Az alsó pillákhoz pedig, igen használhatod a feketét.
2019. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az csúnya hogyha szőke szemoilláim tövét beszínezem barna szemceruzával? Mert így nincsenek a szempilláimon (esetleg) osszeragadt spirál de mégis természetesnek néz ki. Azért kérdezem mert az előbb azt olvastam, hogy magába szemceruza hülyén néz ki.

2019. dec. 19. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így pont jó, ahogy írod. Nekem sötétbarna a szemem és feketék a pilláim, de én is barna szemhéjpúdert teszek a szempillatövembe.


A szemceruzával az a baj, hogy ha elkenődik, úgy nézel ki, mint aki sminkben aludt. (Mint Britney Spears mostanában.)

2019. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ki próbálom majd szemhéj púderrel is☺️
2019. dec. 19. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Fehér szemcerka,vízvonalon használandó frisebb optikailag nagyobbnak mutatja a szemet,míg a fekete szin a vizvonalra optikailag óssze huzza ez nagy szemu lanyoknak áll jol mivel optikailag mandulabbnak mutatja a szemeket,felső szempilla sort megerősiteni feketevel ezaltal dusabbnak tűnik,tust is lehet huzni feketevel ami igazan dramai.
2020. jún. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!