Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gél lakk alá erősítő?

Gél lakk alá erősítő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem vagyok se profi se szakavatott egyszerűen csak imadom a körmeimet babrálni. Én, saját magamnak. Nagyon régóta festem a körmöm 1000 és egy színem van kb 3 hónapja próbálgatom a gél lakkozást otthon magamnak :) előtte részt vettem egy kisebb tanfolyam féleségen is, de én csak magamnak szeretem csinálni.

A kérdésem a következő,

Hazánkban nem de külföldön nagyon elterjedt a Peel Off Base coat, gél lakkozás esetén. Nekem maga az elképzelés nagyon tetszik de borzasztoan kárositja a kormeimet...

alapvetoen tobb baratnőm is használja, szeretem hogy nem kell se kemikáliában leoldani sem hozzanemertokent lereszelni, csak lehuzni. Imadnám. Alapvetoen mindig vekony puha kormeim voltak lehet ez a bibi masnak működik...

Kíváncsi lennék valakinek van e valamilyen tapasztalata ezzel?

Vagy esetleg ha van olyan koromlakk szeruseg amit igy lehetne peel off base ala kenni? Hogy ne az igazi kormom roncsolja ami alapból ganye, hát meg ha ez a szerencsetlen base is lekapja a felso reteget?

Valami fele hardener dologra gondoltam, ami akar maradhat a kormon, vagy csak siman óvja a kormot a base alatt.. Nekem nem baj ha hetente újat kell felkennem, szeretek ezzel idot tolteni, szeretem csinalni, egyfajta öntetápia nekem, csak jo lenne ha nem roncsolna szegeny kis kormeimet ennel jobban. Pedig imadom hogy erosebbek gel lakkal, nem kell varni a szaradasra hanem lampa alatt szarad, sok szinem is van, es hat ez a peel off base coat valami szuper elkepzeles.

Esetleg valami otlet?

Koszonom elore is!


2020. jan. 17. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mennyire tudsz jól angolul, de simplynaillogical foglalkozik az ilyen dolgokkal mint pl ez a peel off base coat hátha az ő videói segítenének neked. Van egy playlist-je azt hiszem Nail hacks,tricks a neve ott sokmindent találsz. Ő is hobbiból csinálja már évek óta
2020. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!