Colourpop rendelés?

Figyelt kérdés

Tehát a kosaramban van 2 termék amik kuponkóddal összesen 19$.Viszont nem nagyon értem ugyanis a subtotal-nál(az ár szállítási klts nélkül) 19$ viszont a total-hoz is ennyi árat ír(ami az egész ár szállítási költséggel együtt). Ez azt jelenti hogy nincs szállítási költség??


És még egy valami most akkor mennyi a pontos vám keret mert én már hallottam 40$ 25$ és ha esetleg rosszul néztem és mégis van szállítási költség akkor azt mondják az 10$ azaz 29$ az én esetemben. És mivel nem tudom a pontos vámkeretet ezért nem tudom hogy ez még beleférne-e?!



Köszönöm előre is a segítséget még nem rendeltem colourpop-ról de már régóta szemezgetek a termékeikkel, de mivel sokszor vámoltak meg ezért nem szeretnék itt is ebbe a hibába esni hogy még egy csomó pénzt ráfizetek meg egy csomó papírt kell ki töltenem stb...



2020. jan. 20. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem adta még hozzá a szállítást mert csak a kosarat nézed, ha végigmész a checkouton hozzá fogja adni. A vámhatár pedig 22EU (ami jelenleg 24,4 USD) szállítási költséggel együtt. 10 euró alatti vámokat viszont a jogszabály alapján elengednek, tehát gyakorlatban 32 EU amiért nem kell még vámot fizetned. Régen valóban nem vették szigorúan és sok értékhatár feletti csomagot átengedtek de az utóbbi 1-2 évben már nagyon figyelnek rá úgyhogy ne kockáztass.
2020. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!