Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Felnőttként is problémás...

Felnőttként is problémás maradt a bőröm, tudtok ajánlani egyéni sminkoktatót bp-n, aki tisztában van ezen vonallal is+ügyes?

Figyelt kérdés

Tehát sose sminkeltem magam igazán, mert túlzott faggyúműködés végett, vagy épp hámlik a bőröm, tehát nem tudok úgy elképzelni jó sminket az arcomon, hogy az ne legyen égbekiáltó+ ne rontson plusz a bőröm állapotán.

Eddig ezért nem erőltettem a sminkelést(szemceruza+spiral+korrektor+puder) + kicsit dülledtebb a szemem, meg kicsit markánsak a vonásaim, így meg kéne tanulnom nekem jól álló dolgokat.

Ehhez keresnék szakembert a jövőben, aki az összetevőkkel tisztában van, kevert bőrtípusomhoz megfelelően segítene összevásárolni/írni a kínálatból nekem megfelelő termékeket és izléses sminkeket tud készíteni/tanítani, Budapesten.


2020. jan. 21. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Amennyit elköltenél sminkoktató szakemberre, ahelyett menj el egy normális kozmetikushoz aki rendbe hozza a bőröd. Nem tudom milyen termékeket próbáltál, de próbáld ki azt amit a gyógyszertárban ajánlanák neked (a gyógyszertári dolgok mindig jobban) Vagy még egy eset menj bőrgyógyászhoz és kérj tőle tanácsot.

2020. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindnél voltam és endokrinológusnál is. Jobb a bőröm, mint mindez tortúra nélkül, de már arra nem várok, hogy tökéletes legyen, azért kérdeztem itt előljáróban.
2020. máj. 18. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Pohorelli Bettina nagyon profi, őt ajánlom
2020. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!