Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna göndör a hajam, zöld...

Barna göndör a hajam, zöld szemem, jelenleg szép barna a bőrőm, valami smink tipp kéne. Mit használjak?

Figyelt kérdés
Itt nézhettek képeket rólam: [link]
2010. júl. 22. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
csak 1 képet néztem rólad, de azon inkább kéknek látszott a szemed, mint zöldnek, de ez gondolom csak a képen látszik így. ha igazán szépen le tudtál barnulni, akkor én egy narancsos bronzos(bronzos csillogású) sminket ajánlanék. a bronz, arany a barna bőrhöz szép nagyon, a narancs meg szerintem kiemeli a zöld szemeket. és mivel hogy világos és szép nagy szemeid vannak, feketével hangsúlyozd, mármint tussal. szép kontrasztos, drámai mégis vidám lesz.:)
2010. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szépek a szemeid, azokat hangsúlyozd!!!

Ahogy az előttem szóló írta, nagyon jól állnának szerintem a bronzos árnyalatok, az arany stb., de szerintem a zöld is, vagy a földszínek, pl. barna. :)

Ja és a szemhéjtust is ajánlom, feketét, a végét kicsit macskásra kihúzni. Ez jó megoldás lehet pl. az esti partira. :)

+ Szempillaspirál, barcakos-bronzos pirosító és lehelletnyi szájfény. :)

2010. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :)..számon fogom tartani :)
2010. júl. 22. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem szépvagy különösebben ne festd magad:) elég a szempillaspriál^^13/L
2010. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!