Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hideg túnusú szemhélypúder...

Hideg túnusú szemhélypúder palettát tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Hétköznapibb színekkel
2020. jan. 22. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen árkategóriában érdekelne? és mekkorát szeretnél, kb. hány szín legyen benne?
2020. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb. 8-12 szín, 10 ezer Ft alatt
2020. jan. 22. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán az essence salut paris palettája, bár vannak benne semlegesebb tónusú színek és főleg rózsaszínes árnyalatok. Nekem megvan és nem annyira pigmentáltak a matt színei, szóval hétköznapi, visszafogottabb sminkhez én simán el tudom képzelni.
2020. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
18%
Azt nem, viszont egy helyesírási szótár ajánlott!
2020. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

zoeva palettákról nagyon jókat mondanak, minőségi és a kereteden belül van

megnéztem, vannak hideg tónusú palettáik is, de konkrétat most nem ajánlanék, mert az úgyis ízlés kérdése, hogy neked melyik fog tetszeni


a colourpop paletták is jók és elég nagy a választék


ha drogériásat akarsz, akkor talán a revolution-t mondanám, az olcsóbb is, viszont porzik és alap nélkül nem is túl tartós

de sokan szeretik és egyszerűbb sminkhez végülis jó

2020. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!