Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Németországban csinálnak...

P.Petu kérdése:

Németországban csinálnak műszempillát?

Figyelt kérdés
Par napja koltoztem ide a párommal és én magyarba jartam 4D-s pillat csinaltatni. Es nem szeretnek lemondani rola, ezert ha van akkor hol, es mennyiert csinalják? Valamint hajfestékes bolt is erdekelne de nem a dm es syoss meg ilyenek. A valaszokat koszonom!!

2020. jan. 30. 19:19
1 2
 11/18 qkker1 ***** válasza:
100%

"Na de úgy megy ki Németországba, hogy egy kukkot se beszél németül???"


Nézz meg németországi munkakereső csoportokat /magyar nyelvűt/ a facén, fel vannak háborodva, hogy minek a német nyelvtudás!

2020. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 qkker1 ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Ha arra nem vagytok kepesek, hogy valaszoljatok a kerdesemre, akkor nyugodtan figyelmen kivul hagyhatjatok nyugodtan, nem kell olyat kommentelni amirol azt hiszitek vaganyak vagytok. Ezzel az aljas kommentekkel magatokat minosititek, hogy milyen egy utolsok vagytok! Ugy itelkeztek, hogy nem is ismertek es ti nevezitek embernek magatokat? Tobbet dolgoztam mar mint ti egyuttveve, es az, hogy en ilyet kerdezek annak tudhato be hogy minimalisan tudok csak nemetul, az angol tudasom viszont jo. Es nem hiszem, hogy attol mert szeretnek igenyesen kinezni mar plaza cica lennek. Kozom nincs hozza de ti biztos jobban tudjatok!"


Már csak azt hagytad ki hogy,


MAGYAR A MAGYARNAK FARKASA!


Igényes kinézet, /figyeld, tudok ékezettel írni, pedig német a billentyűzetem/, és a gagyi robbantott pulykatallért keresed Németországban, ahol a legcsövesebb melós is meg tudja venni a minőségi ételt!

2020. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nagyon idiotak vagytok sajnos, ilyen emberekkel inkabb nem is vitatkozom. :D Hazug nem vagyok es igenis amim van magam dolgoztam meg erte, nem vagyok elkenyeztetve es nem vagyok munkakerulo. Hozza tennem nem szukseges a gyari munkahoz nyelvtudas kepzeld. Es majd itt megtanulok nemetul, utanna lehet munkat valtani. Es en honnan tudnam, hogy facen van olyan csopi ahol magyarok laknak nemetbe? Na nembaj.. fejlodjetek kicsit agyilag meg emberileg minden jot ott ahol vagytok Xd
2020. febr. 1. 12:59
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon idiotak vagytok sajnos, ilyen emberekkel inkabb nem is vitatkozom."

Pedig pont azt teszed. Látod, megint mellébeszélsz.


"Hazug nem vagyok"

Épp egy mondattal korábban hazudtál, de korábban is. Nem baj, mi nem felejtjük el.


"Hozza tennem nem szukseges a gyari munkahoz nyelvtudas kepzeld."

Persze. A biztonsági előírásokat meg majd kitalálod. A munkaszerződésedet egyébként ismered?


"Es majd itt megtanulok nemetul, utanna lehet munkat valtani."


"Es en honnan tudnam, hogy facen van olyan csopi ahol magyarok laknak nemetbe?"

Látod, látod... Ehhez már két számjegyű intelligenciahányados kéne.


"Na nembaj.. fejlodjetek kicsit agyilag meg emberileg minden jot ott ahol vagytok"

Szerintem mi már fejlődtünk eleget. Esetleg nem ártana neked is, mert mind a stílusod, mind a helyesírásod alapján egy tízéves szintjén állsz (annak ellenére, hogy már 19 vagy).

2020. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
33%
Én dolgoztam recepción Németországban, ott a nőci 100 euróért rakott fel egy (azt hiszem) 2D szettet. Kunstwimpern-ként esetleg rákereshetsz. A 6D valószínű ennél drágább, de lehet találsz olyat aki olcsóbban dolgozik (pláne ha magyar)
2020. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 qkker1 ***** válasza:

" Es en honnan tudnam, hogy facen van olyan csopi ahol magyarok laknak nemetbe?"


Használod az a kevés agyadat!

2020. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 qkker1 ***** válasza:

"Hozza tennem nem szukseges a gyari munkahoz nyelvtudas kepzeld."


Esetleg hivatalos ügyek intézésénél, a mindennapi életről már nem is beszélve, /lakcímbejelentés, bankszámla nyitás, bevásárlás, ne adj isten orvos, / lesel, hogy"wast makog"a német!

2020. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#15 Koszonom a válaszod, végre egy normális ember! 😊
2020. febr. 3. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!