Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki milyen alapozót használ,...

Ki milyen alapozót használ, ajánl magasabb árkategóriában?

Figyelt kérdés

1 éve használom a EL Double Weart, azt elején imádtam. Mostanában meg olyan, mintha 21 éves létemre egy 35 éves nő nézne rám vissza a tükörből, amikor az van rajtam... Pedig teszek alá primert, Laura Mercier púderrel fixálom, meg mindent úgy csinálok, ahogy elsőre. Szóval olyan kéne, ami könnyebb, főleg hogy jön a jó idő is. De azért legyen is fedése.


Árban a 20 ezer a határ, de akkor már tényleg leglegnek kell lennie. Bár erre is azt mondták, mindenhol ajánlották (Sephora, Douglas), aztán mégsem rajongok már érte annyira.


2020. febr. 21. 17:32
 1/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Én a DW-thasználom három éve, pedig a 3 év alatt sokat változott a bőrtípusom. Mikor száraz bőröm volt, mindig alá kellett hidratáljak, hogy jól nézzen ki, most pedig hogy kombináltabb, nem szoktam krémet tenni alá, csak szérumot meg fényvédőt.

Szerintem neked is működhet máshogy, ha próbálkozol, vagy ha más eszközzel viszed fel, legalább nem kell kidobni, míg találsz egy olyat, amit szeretsz.

2020. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én púder nélkül használom a Double Weart, mert szerintem nem létszükséglet hozzá, így is tartós, sokkal jobban szellőzik így az arc, nem szárít, természetesebb a végeredmény és kevésbé művi.

Jojoba olajat és nappali krémet teszek alá, - ettől lesz egy egészséges, ragyogó, de könnyebb hatása.

2020. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbálkozz lancome vagy Mac alapozóval :) nekem ezek váltak be, de először nézz utána, milyen a bőrtipusod! Zsíros, száraz, kombinált... A Mac ben segítenek a sminkesek ezt Meg tudni sőt az alapozót is kiprobalhatod, ami nem hátrány, sőt, pár alkalomra mintát is adnak... Szerintem egy próbát meger, en amúgy à studio fix et használom, ez bevalt à zsíros boromre.
2020. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!