Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercing csináltatás...

Nyelv piercing csináltatás után mennyi ideig fáj a nyelv?

Figyelt kérdés
mennyi idő után lehet cserélni a piercinget?
2010. júl. 24. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy két napig a legkisebb mozdulatra is szúr és éget, feldagad. Utána ahogy a duzzanat lelohad, a fájdalom is csökken, kb. egy hét múlva már egyáltalán nem érzed.

Úgy egy hónap múlva szerintem lehet cserélni.

2010. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem van nyelv piercingem és szeretem:P

Nekem nem sokáig fájt a nyelvem,először a kajálás fájt,meg fura is volt..:D Kb. nálam 5 napig tartott.:)

Először,nekem hosszabb piercinget rakott be akinél csináltattam,és mondta,hogy 1 hónap múlva menjek vissza,kicseréli kisebbre.(Mert,ilyen gyógypiercing féle volt nekem először,asszem azért,mert ennek kisebb volt az esélye,hogy feldfagadjon tőle a nyelvem..vagy ilyesmi.)

Utána,tejjel,tejtermékekkel óvatosan kell bánni.Nekem a piercer Phlogosol-t is írt fel (amivel öblítettem a számat),és bevált.;)

Amúgy,meg ha mész csináltatni,vigyél szőlőcukrot,mert én a szúrás után rosszul lettem,de az segített rajtam.:) Meg ittam egy kis vizet.

Hát,én úgy érzem megérte.:) Amióta megvan (kb.5 hónap)azóta nincs bajom vele.=)

2010. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,és amúgy Csepelen csináltattam a Kossuth utcában.:)
2010. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is van!az elsö szúrás úgy 2hétig tartott nyelvdagadástól a vadhus lehuzodásáig!a daganat úgy 4-5nap alatt lement,de utána kinött a vadhus ami kellemetlen volt!enni nem nagyon tudtam,párnap alatt lement rólam 5kiló!2hét után cserélték kisebbre!elöször nagyot raknak,h elférjen hisz eléggé megdagad a nyelved!aztán ki kellett vennem,mert mütöttek és elég sokáig nem raktam vissza!az már meg se kottyant!
2010. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat(: sokat segítettek!
2010. júl. 28. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!