Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vastagabb újjakhoz melyik...

Vastagabb újjakhoz melyik körömforma illik? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A kezemnek nem a megszokott nőies formája van. Az újjam is kicsit vastagabbak úgymond "dundibbak". Amióta az eszem tudom ilyen mancsokkal rendelkezek:) Az érdekelne hogy a kezem alakjához melyik köröm forma illik legjobban. Jelenleg kicsit hosszú lekerekített oldalú kocka alakúak a körmeim. Így kicsit "lapát" hatást kell :)

Illetve még az is érdekelne hogy esetleg a körömlakk árnyalataival lehet-e optikailag korrigálni? :)


2010. júl. 24. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló ujjaim vannak.

Én mindenhol azt olvastam/hallottam, hogy az ovális alakú, hosszúkás köröm nyújtja az ujjakat. Ennek ellenére nekem az ritka sz.rul áll.

Mindig téglalap alakú, szögletes körmeim vannak nekem ez a legszebb.

Szerintem legjobb egyénileg kitapasztalni kihez melyik illik.


Ha rövidek a körmeim semmiképp sem használhatok sötét színeket, mert nagyon dundik úgy az ujjaim és ormótlanok.

Ha hosszabb a körmöm akkor mindegy a szín, mindegyik jól néz ki általában.

2010. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A teljesen kocka alakú köröm nem jó, mert még jobban szélesíti, a hosszú, hegyes meg aránytalanul áll az ilyen ujjakon. A legjobb szerintem lekerekített, világos, nem túl harsávny színű.
2010. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a körömágyam vagy mim vastag és nekem mandula alakú műkörmöm van ettől vékonyabbnak tűnik :)
2010. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat majd próbálgatok :)
2010. júl. 28. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!