Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok öngyújtós Vivienne...

Hol találok öngyújtós Vivienne nyakláncot?

Figyelt kérdés
Pénz,ország nem számít!Tudtok linkeket?Nagyon-nagyon fontos lenne!
2010. júl. 25. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én öngyújtósat nem találtam,nem linkelnél képet?úgy könyebb lenne!
2010. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ja látom,te voltál az a kérdező,aki most emelte ki kérdését.szerintem ilyet te már nem nagyon fogsz kapni,de ebayen nézelődj:D
2010. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nézelődtem,de csak nagyon gagyi másolatot találtam :( Úgy látom nem sok esélyem van már szerezni :((( De azért köszi hogy válaszoltál!
2010. júl. 25. 12:16
 4/12 anonim ***** válasza:

hàh, én is rengeteg ideig kerestem, de öngyujtosbol csak pàr darab van asszem, és hihetetlen nehéz megszerezni. >.< ebayen làttam egyet, de nem vagyok benne biztos abba hogy eredeti.

esetleg menj külföldre, és érdeklödj egy Vivienne boltban. (én Pàrizsban élek, amikor utoljàra elmentem az itteni üzletbe, be volt zàrva xD)

Nekem van egy eredeti kristàly ORB függöm, nekem az tetszett legjobban az öngyujto utàn, szal azt vettem meg. huh, annyira szépek a Vivienne cuccok!!! :D most egy fülbevalot szeretnék töle. *.*

amugy arany vagy ezüst szinben keresed?

(és esetleg néztél/olvastàl NANA-k, vagy csak ugy jött? ^^

csak mert a NANA-val kiadtak nagyon sok replikàt, ott talàlsz öngyujtot mindkét szinben. csak hàt az ugye nem ezüst, meg kristàly *.*


[link]


amugy ebeyen keresgess, meg japàn oldalakrol is meg lehet rendelni.


[link]


[link]


[link]


remélem segitettem valamennyit, ha kérdésed van, irj egy privit! ^^

sok sikert!

Vivienne Westwood for president! :D

2010. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Igazából a hugicámnak lesz,ő nagy Vivienne rajongó,és ezt a nyakláncot már évek óta szeretné,ezüst színben.A másik kérdésemnél egy kedves válaszoló ezt a linket küldte nekem: [link] Kár hogy nem ezüst :(
2010. júl. 25. 13:48
 6/12 anonim ***** válasza:
hát igen az arany elég rajnak tűnik:(
2010. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát, szerintem a linken ami kaptál nem eredeti Vivienne van... :s

12:28-es vagyok.

2010. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

csak mert az utána következő nyaklánc is láthatóan Vivienne replika.


[link]


sőt, az oldalon az összes csak cosplay kellék, nem eredeti márkák. :S


de hogyha a hugidnak megfelel egy egész jó utánzat is [mondjuk cosplayhez kell, vagy vmi. [bár kétlem higyha évek óta szeretné akkor csak cosplayhez kéne. :S]]

akkor itt a link amit már küldtem, ezen ezüst.


[link]


vagy egy másik:


[link]


remélem segítettem. ^^

megint a 12:28-es vagyok.

2010. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Már rendeltem egyet innen,ugyanaz mint amit küldtél! [link] Jövő nyáron megyünk nyaralni párizsba,remélem ott majd tudnak segíteni eredeti ügyben.Nem hiszem el hogy sehol nincs :(((( Milyen szívás,pedig most nagyon nagy vígaszdíj kéne a testvéremnek.
2010. júl. 27. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Bár nekem is lenne egy ilyen rendes "nagytesóm" ,aki rendelne nekem egy ilyet O.O :P
2011. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!