Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1D műszempilla leszedése?

1D műszempilla leszedése?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nyilván mindenki tisztaban van a jelenlegi helyzettel. Bezárt a kozmetikusom is, illetve házi karantenban vagyok jelenleg.


A szempillam most 3 hetes de már nagyon zavar egy két helyen, hogy tudnám leszedni magamnak? Most van először pillám így sajnos nincs ötletem. Valahol írtak a baba olajat - az tényleg leoldja? Felek hogy benazok és a szemembe kerül... mit javasoltok?


2020. márc. 22. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A baba olaj valóban le szedi nekem több munka társnőm is "hórd" szempillát és mimdig baba olajal szedik le. :)
2020. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kend be a tövét babaolajjal és szépen le tudod majd fésülgetni őket. Csak semmiképp ne tépd, mert a sajátodat is kiszeded.
2020. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) kiprobalom
2020. márc. 23. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!