Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi smink megengedett egy...

Mennyi smink megengedett egy hatosztályos gimiben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
bármennyi, tudtommal nem szabhatják meg hogy nézz ki.
2010. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kék szemhéjfesték még belefér?
2010. júl. 26. 18:57
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
De, megszabhatják. Ez iskolától függ, a szabályzatban pl. nekünk benne volt, hogy nem szabad sminkelni, se körömlakkot használni.
2010. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A szabályzatban csak annyi van, hogy a feltűnő öltözködést, viselkedést kerüljük. Kevés smink még belefér?
2010. júl. 26. 19:07
 5/13 anonim ***** válasza:
nekünk a kinézetről szó sincs a házirendben. én is hatosztályos gimibe járok, lila szemfestéket is használok többek között, és a tanárok nem szóltak. ha nincs bent a házirendben, olyan ruhát és sminket használsz, amilyet akarsz!
2010. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk leszedették egyik pics@ műkörmét. Ragasztott műanyag volt.
2010. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Műkörmöt nem is szeretnék, nem vagyok ilyen plázacica. Csak valami szolíd dolgot szeretnék.
2010. júl. 26. 21:14
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
szolíd már általánosban is lehet. én goth voltam full fekete pandamaci sminkkel, senkinek nem volt gondja vele:D
2010. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor jó.
2010. júl. 26. 21:33
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

Én is hatosztályosba járok! Milyen kérdés ez, hogy "megengedett"? :)

Szerintem iskolába tanulni járjon az ember és ne a sminkkel foglalkozzon. Te a kötelességed végzed, a tanároknak pedig ez a munkahelye. Nem szórakozóhely, ahova sminkelni kell.

Teljesen natúr alap dolgok elmennek, vagy időnként megértem, hogy valamelyik ruhadarabhoz bedobni valami színesebb sminket, de amúgy felesleges. Ha gond van a sminkeddel, arra biztos fogsz kapni visszajelzést. De ne feszegesd a határokat, és ha már bántja a lelkiismereted, akkor nem jó úton jársz.

Ráadásul 12-13 évesen minek sminkelni? Főleg iskolába?! Fellépések, különleges alkalmak, színház, stb... ilyen helyekre tartogassuk a sminket szerintem.

Milyen bőre lesz egy olyan embernek, aki már tizenévesen naponta sminkeli magát.. hogy fog kinézni 40 évesen?!

2010. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!