Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám a sötétbarna...

Hogyan tudnám a sötétbarna szemöldököm világosbarnává tenni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
festesd be
2010. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
előre is ne haragudj rám légyszi de hülye lennél világosítani.. most nagyon nagy divat a szép hansúlyos szemöldök épp ezért már a vékony sem divat inkább a természetes de mondjuk többnyire az tré hanem a vastag szépen formált sötét szemöldök...ha mindenáron világosítani csináld de kérdezd meg a kozmetikust...én nagyon szemöldök mániás vagyok van aki haj van aki köröm van aki smink..én szemöldök és légyszi ebbe hallgass rám menj el egy kozmetikushoz..ne legyen se túl fiatal mert azok mindig szedni akarnak se túl öreg az begyöpösödött::D:D én úgy vettem észre harminc eleji kozmetikusok a legjobbak...szedje ki szépre tökéletesre de ne vékonyra és megfogod látni hogy gyönyörü és nagoyn angy hangsúlyt ad a tekintetednek...
2010. júl. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!