Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri high end smink termékek...

Megéri high end smink termékekbe beruházni?

Figyelt kérdés

Aki használ ilyen termékeket annak mi a véleménye jobb sokkal, mint a drogériás sminkek?


Amik engem érdekelnek leginkább (Mac, Too Faced, Mars, Anastasia Beverly Hills, Natasa Denona)


2020. ápr. 13. 15:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Alapozóból, primerből, szempillaspirálból igen, körömlakkból nem. A szemhéjpúdereknél is elég nagy a különbség, de arra nem mindenki annyira érzékeny. Inkább legyen kevesebb, jó minőségű cuccod, mint sok gagyi, ami 1 óra után lecsúszik az arcodról.
2020. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb, igen. A Too Faced Better Than Sex szempillaspirált mióta először megvettem, azóta nem is próbáltam ki mást, ennél jobbat egyszerűen úgyse találok, és mindig csak ezt rendelem újra. De a márka többi cucca is, imádom őket.

MACnek csak az ajaktermékeiről tudok nyilatkozni, rúzsból a krémes meg a szatén finishűek valami gyönyörűek felkenve, de nem valami tartósak :/ viszont a mattok...na azok nagyon jól bírják, evést is, tényleg. Azokat imádom. Plusz a szájfényeket is naagyon nagyon szeretem, gyönyörűek felkenve.

Anastasia Beverly Hillsnél a Dipbrow pomade az abszolút kedvenc szemöldök termékem, nem is próbálgatok már mást. Olyan brutál tartós, hogy tényleg esőt is bírja,a 40 fokban sem folyik le az arcomról, és akárhogy dörzsölöm, picit se kenődik el vagy kopik le. És nagyon sokáig elég. +Gyönyörű szemöldököt tudok vele varázsolni magamnak :D de a highlighterek is elég durvák, a szemhéjpúderek is csúcsminőség, de pl a pirosító nem ér annyit. Natasha Denona paletták is, valami fantasztikusak, és gyönyörűek, abszolút megérik az árukat.

Narsról is csak jót hallani, de azt sajnos még nem próbáltam. Egyébként ilyesmi márkák még amikért én szintén nagyon odáig vagyok a Jeffree Star Cosmetics, Iconic London, Urban Decay, Huda Beauty, Benefit.

Ha pedig olcsóbban szeretnél nagyon jó minőségű cuccokat, akkor NYX (a Liquid Suede rúzsok minősége a matt MACével vetekszik.), LA Girl (1500 forintos korrektorok, de szerintem kb verhetetlenek, a színes szemceruzákkal együtt, magyar webshopban a Pink Pandán és a Beautybeasten lehet kapni), és a Colourpop, bár ezt sajnos csak Amerikából lehet rendelni.

2020. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikre en esküszöm

Alapozo: estee lauder double wear stay in place / armani go to cushion

Puder: laura mercier, vagy maybelline fit ne

Szemöldök: Anastasia Beverly hills

Pirosito: essence

Kontur: sleek contour kit

Szempillaspiral: mindig valtozo

Szajkontur ceruza: kiko

Matt folyekony ruzs: bar nekem van jeffree star is, de en a legjobban a nyx soft matte es a nyx lingerie szeretem.

Szemhejpaletta: huda

Mas szemhejpuder: kiko

Körömlakk: maybelline superstay

2020. ápr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!