Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak tesi órán a...

Mit csináljak tesi órán a csatos póthajammal?

Figyelt kérdés
Most megyek 7be és még mielőtt elkezdődne a suli kíváncsi vagyok arra hogy mit csináljak tesi órán a póthajammal? Mert ált.ba még elég kemény a tesi (minden órán 10-12perces futás persze előtte olyan 5 perces felüléses meg ilyesmi bemelegítés) tehát elég nehéz. és minden órán vegyem le a hajam? aztán csatolgassam vissza? hogy csináljam???? SEGÍTSÉG!!
2010. júl. 27. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
kösd fel
2010. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, hogy a lányoknak nem kell tesizni...
2010. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

szerintem ne is hordj csatos póthajat:O

most mész hetedikbe, és már póthajad van, butaság szerintem!

Suliban a tanárok nem is nézik jó szemmel az ilyeneket. De ha mindenképp hordani szeretnéd, akkor szerintem is kösd fel simán.

2010. júl. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
hehe minek neked 7.ben póthaj? :D:D:D
2010. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

és ha felkötöm akkor nem fog kiesni vagy valami?

amúgy meg azért kell mert tetszik meg szeretnék újra hosszú hajat.. akkora probléma ez? én meg nem akarok olyan sokat várni hogy megnőjjön. :/

2010. júl. 27. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Most tuti le fogsz pontozni.

de szerintem egy 7.es lánynak írtó felesleges a póthaj, és elég gázos is mivel felcsatolható, és ez ugye nem igazi hajból van. De szerintem várd meg amíg megnő. 7.be nekem is rövidebb hajam volt, olyan "Rihanna-s". Úgy vagyok vele, hogy inkább rövid legyen mint természetellenes.

De tudom, hogy nem fogsz adni a tanácsomra, mert ebben a korban én is azt hittem h okosabb vagyok mindenkinél. (:



de a kérdésedre válaszolva:

fogd fel csuriba:D


15/L

2010. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem pontozlak le mert nem is szoktam pontozni mert arra nem vagyok kiváncsi csak a kérdés meg a válasz érdekel. xD

am a csatos póthaj igazi női indiai haj vagy európai amit mi vettünk mert fodrásztól vettük meg az vasalható meg minden. :)

2010. júl. 28. 11:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyiért vettél hajat? Kíváncsi vagyok, mert én csak úgy odaadtam a kb 60 cm-es hajamat, amit levágtam.
2010. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Csak úgy odaadtad???? :O

Amúgy olyan 20 környékén lehetett mert nővéremtől meg anyumtól kaptam és nem mondják meg nekem az árát. De majd megkérdezem a fodrászom. :D

2010. júl. 28. 14:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha 20 környékén volt az kétlem,hogy eredeti. A én hajamat 80 ezerért! vették meg kb 60 centis volt.. ;)
2010. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!