Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik sminkmárkákat nem...

Melyik sminkmárkákat nem tesztelik állatokon?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne csak top kategóriásakat írjatok...
2010. júl. 27. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
essence, legalábbis én ezt olvastam a honlapon. egyébként az essence nagyon olcsó :)
2010. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Avon.
2010. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy van, aki törődik ezzel! Szóval az Essence-et sem? Ez tök jó! Igen, ezen kívül még az Avont, az Oriflame-et, a Nivea-t, de itt találsz egy részletes listát, megnézheted, hogy mit tesztelnek és mit nem. (Én csak a legismertebbeket írtam le.) [link]
2010. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sonya
2010. júl. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ALVERDE
2010. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lush
2013. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Essence, Lush nagyon jók :) Sajnos az Avon tesztel, csak azt kamuzták, hogy nem, dehát jól lebuktak :( :P Az Oriflame úgy tudom, hogy nem tesztel, de az összetevőket szerintem nézegessétek, mert az egy dolog, hogy kísérlet mentes, attól még lehet benne állati dolog. Én többnyire Alverdét használok (vegán logóval ellátott termékei vannak és rájuk is van írva, hogy nem tartalmaznak állati eredetű anyagokat) Az BIZTOS, hogy az Alverde nem teszteli a saját termékeit állatokon, viszont úgy tudom, hogy valami állatkísérletet támogat. De engem nem igazán érdekel, az a lényeg, hogy azoknak a termékekenk az előállítását támogatom, amibe nincs állati eredetű dolog meg nem tesztelik állatokon, azt hogy valami "XY" cég állatkísérleteihez hozzájárul azzal én úgy gondolom nem támogatom, amíg nem az "XY" cég termékeit veszem meg ;)
2016. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!