Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspirál a...

Melyik szempillaspirál a jobb? És mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

essence Maximum Definition

essence multi action

vagy esetleg ami ennél is jobb, és nem túl drága.?


2010. júl. 27. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
arany tetjű rimmel a legjobb!!! szeptember óta használom napi van h 3x és azóta ez az 1 se fogyott el kb.2300 ft
2010. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miss sporty vízállója(Y)
2010. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
avonos super full :D amúgy a miss sporty vízállója se olyan rossz de az avonos jobb :D
2010. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket:)

De elsősorban az essence termékek érdekelnének, mert azt hallottam h nagyon jók és nagyon olcsók is.És sajnos én nem engedhetek meg magamnak 1500 ft-nál nagyobb értékű sz.spirált:\

2010. júl. 28. 00:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt Essence Super Black szempillaspirálom. Bár lehet ,hogy nem ez volt a neve :D Ilyen fekete, pink tetővel. Szerintem az elég jó volt és csak 800 forint ,bár a Rimmel tényleg sokkal jobb . :)
2010. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen az essence viszonylag jó márka, én csak tőle használok körömerősítőket. Valójában az Astor gyártja, ha jól emlékszem.
2010. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Essence Maximum Definition !!:) szerintem nem rossz!:)

Bár én a Maybelline Colossal Volume-ra vagyok rákattanva!:)

2011. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vízálló szempillaspirált semmi féle képpen nem sajánlom, úgy roncsoljla a pilláidat!!:/ És szerintem a sia is bőven jó!! Úgy se víz alatt akarsz úszni vele, vagy max ha nagyon sírós vagy akkor vegyél vízállót!:) (ez csak egy melléktipp...ha esetleg elgondolkodtál rajta,h vízállót vegyél)
2011. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!