Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik még ehhez hasonló...

Létezik még ehhez hasonló szemceruza?

Figyelt kérdés
Essence tartós szemceruzát használok, "Let's Dance"-nek hívják az árnyalatot (ilyen, kicsit csillogós [link] de sajnos már nem gyártják, nekem meg a tartalék is kifogyóban van. Van valami más ilyesmi színű, hasonló árban? (Olyan 500Ft körül volt, ha jól emlékszem.)
2010. júl. 29. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
a kép nem található. valahogy máshogy próbáld meg feltölteni vagy más linket linkelj.
2010. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elvileg működik a link, innen nem tudom miért nem nyitja meg. De feltöltöttem máshova.

[link]

2010. júl. 29. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:
azt hittem lehet látni a szinét a képen :D csillogósból is van többféle szinű : szürke, kék, stb... amúgy az Avon-ban szokott lenni ilyen csillogós szemceruza, nekem is van szürkében.
2010. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A színe kb. olyan, mint amilyen a csomagolása. Nem a csillogás a lényeg, hanem inkább a szín.
2010. júl. 29. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:
rossmannban vagy dmben vagy valami hasonló boltban nézz szét, biztos találsz:)
2010. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyanilyet használok, már az enyém is fogy. különben meg dm.
2010. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tegnap jött rossmannos újság, augusztus 2től lesz, ott van hogy több színben, tehát lehet hogy találsz ilyet is:)
2010. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!