Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol kaphatok Szolnokon vans...

Hol kaphatok Szolnokon vans kockás hátizsákot?

Figyelt kérdés
Az sem baj ha nem vans:)
2010. júl. 29. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
cipős üzletekben szoktak lenni általában, ahol skate cipőket árulnak, mámint én ott láttam őket...
2010. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és pontosan hol?:D

vagy nem vagy szolnoki és általánosságban mondtad?

2010. júl. 29. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
a hatvan mérföldben, a buszpálya mellett van, ilyen emeletes hely, van ott csomó másik bolt, valami gyúrós, meg tetkó szalon, és legalul van a 60 mérföld ott vannak ilyen cuccok
2010. júl. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen ott már néztem, nem árulnak vans-t és más márkájút sem láttam:S

azért köszi:)

2010. júl. 30. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, mert most ott mit árulnak? minden nap ott megyek el mellette, de még az újban nem jártam lent, semmi vans cucc nincs?
2010. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát főként deszkás cipők vannak, de egyébként van pl övtáska és póló is.

amikor voltam megkérdeztem hogy van-e vans cipőjük, mire az eladó azt mondta hogy nem árulnak vans-t:/

2010. júl. 31. 10:44
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor milyen márkák vannak? még mindig a fekete hajú csaj az eladó?
2010. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

az újranyitás után voltam bent, nem nagyon emlékszem hogy milyen márkákat láttam DC az biztos hogy volt meg talán osiris,ennyi rémlik bocsi:)

akkor egy pasi volt az eladó, elég rendes, még kedvezményt is akart ajánlani:D

2010. júl. 31. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!