Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1 hete lőtték a fülbevalóm és...

1 hete lőtték a fülbevalóm és amikor kenni kell alkohollal nemtudom rendesen bekenni így gondoltam kiveszem és utána visszarakom, de nemtudom kivenni. Ilyen a hátulja? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

hogykell kivenni?:S


2010. júl. 29. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:

ne vedd ki!

elég hogyha mozgatod és megpróbálod odacsöpögtetni vagy ilyesmi.. amúgy annyi h beakasztod a kezed oda amit le kell venni,megfogod a fülbevalód elejét és lehúzod.de sztem ne vedd ki!

2010. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne vedd ki !!! nem bírod vissza rakni vagy alig bírod visszarakni (tapasztalat)

nem kell kenni alkohollal

amúgy nehezen jön le a hátulja erősen húzd de elöl fogd meg a fülbevalót

2010. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell kivenned. A lányaimnak forgatni kellett, és alkohollal fertőtleníteni. Azt mondták, hogy naponta többször forgassák meg, de kivenni nem szabad, csak x hét után (nem emlékszem pontosan), mikor a végleges fülbevalót rakják be, vagyis mikor a luk teljesen behegesedett.
2010. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4-6hét:D
2010. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne vedd ki, forgasd, de ne túl sokat. (Én is ott csesztem el...) Nekem azt mondták, ne alkoholozzam, bár lehet, nem gáz a dolog. Ellenben a kamillás borogatást ajánlották, az is jó neki szerintem.

Amúgy ez egy olyan fülbevaló, amit csak szét kell húzni, tehát nem letekerni, meg ilyenek. Néha kell vele birkózni.

2010. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem begyulladt és azt mondat az éksezrész h nyugodtan cseréljem ki ezüstre attól nem lesz rosszabb, a lényeg h állandóan benne legyen és kamillával borogassam. Gyorsan begyógyult, annak amit belelőttek nagyon brutális vége van és ha ráfeküdem nyomta, egy sima ezüst kisebb és ezért gyorsabban begyógyult. Amúgy nekem eleve 2 hetet mondtak egy másik helyen..
2010. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont most csináltattam porcba fülbevalót, azt mondták ne alkohollal fertőtlenítsem, hanem vízbe rakjak tengeri sót és azzal kezeljem, próbáld ki ezt. Ne vedd ki semmiképpen, de a fülbevalód hátsó része és a füled közt legyen hely, ne nyomd rá túlzottan
2010. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!