Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak nekem van így rendben a...

Csak nekem van így rendben a piercingem?

Figyelt kérdés
1 hete voltam csináltatni, akko rmondták mire számítsak, hogy begyullad, gennyezhet stb..a szúrás nem fájt, másnap vérzett de észre sem vettem, azóta semmi fájdalom, nem is piros, nem gyulladt, hason alszok stb...azt mondták 1000 emerből 1 nek begyógyul 2 hét alatt...ilyen szerencsés lennék? Van még akinek így alakult, vagy most jön a java?
2010. júl. 29. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom köldök pc-d van. nekem is így volt, semmi baja sem volt, aztán jött a 2. hónap, na akkor kezdett el gennyedzeni és azóta is tart (7 hónapja van meg).
2010. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

j aigen köldök pc..:D

hú remélem hogy rendbe jössz...:S olyan régóta gennyedzik?

mondjuk ha neke n is úgy lesz, én "szívesen" szenvedek, mert olyan széééép :D

a szépségért tényleg szenvedni kell

jobbulsát a köldöködnek :)

2010. júl. 29. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:

köszönöm:)

van, amikor rájön és csinálja, de általában "nyugszik" :D

2010. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz nekem orrpiercingem van, de ezzel sem volt semmi gond! :) Másnap már én sem éreztem, max, ha megnyomtam. De semmi gyulladás...
2010. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár nekem nyelvpc-m van, kb. 7 éve, soha nem volt vele baj(azon kívül hogy egyszer lenyeltem :D,)
2010. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt hogy az első hetekbe , hónapba semmi baja nem volt aztán pár hónap után mindig volt valami kissebb baj. Most van meg egy éve és néha még mindig van olyan hogy gennyezik.
2010. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!