Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha gyerekvigyázásra megyek,...

Ha gyerekvigyázásra megyek, sminkeljek szerintetek?

Figyelt kérdés
Vannak bőrhibáim, aknéktól gyógyul az arcom, de elég szépen tisztul. Vannak még hegek, de egyre jobban halványul. A smink nálam alapozóból meg szempillaspirálból áll. Biodermás termékeket használok. Ha városba megyek, akkor azért szoktam kis alapozót kenni magamra, de ha itthon vagyok vagy csak a sarki boltba megyek, akkor nem, csak sensitive krémet ami ápolja és hámlasztja az arcom. Mit gondoltok?

2020. máj. 24. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Alapozó és szempilla spirál
Ápoló krém
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha gyerekekre mész vigyázni teljesen fölösleges a smink
2020. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarna, hogy nincs rajtad, akkor nyugodtan. Ha nem, akkor ne.
2020. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én simán festem magam ha gyerekre vigyázok is. miért ne tenném ha úgy érzem jól magam.
2020. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból azt mondanám, hogy persze, dobd fel magad, tetsszél magadnak. De ha ilyen problémás a bőröd,akkor ezt nyugodtan el lehet hagyni. Spórolj a bőröddel a fontosabb helyekre! A gyerekeknek mindegy hogyan nézel ki 🙂
2020. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

#4, az ápoló krém is olyan drága mint az alapozó, de az ápoló krém hámlasztja is a bőrt, és elősegíti a gyógyulást :)

2020. máj. 25. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként most nem válasz, de amúgy milyen ápoló krémet használsz?😅
2020. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bioderma Sébium Sensitive :)
2020. máj. 25. 14:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy jol érzed magad,vélemenyem szerint a korrektor a legjobb barátod pláne egy éjjeli bagolynak mint én :D,szoval egy kis korrektor ahova szukseges, és egy kis szempilla spirál már ad egy kis kellemesebb finisht :)
2020. jún. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!