Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ínyfék/smiley piercing tapaszt...

Ínyfék/smiley piercing tapasztalatok?(többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, hogy szúratok magamnak ínyfék pc-t, úgyhogy minden tapasztalat érdeken vele kapcsolatban. Lehet-e mindent enni vele? Ha csak simán beszélek látszik? Mennyire fájdalmas?(akár összehasonlítva fülbevalóval, porcos fülbevalóval) Mennyi a gyógyulási idő? Milyen gyorsan lehet megszokni? Mennyire károsítja a fogakat? Könnyű kivenni, kicserélni? Mennyi idő alatt lehet kicserélni a szúrás után? Igényel különösebb foglalkozást? Tényleg minden érdekel róla, szeretek utána olvasni dolognak mielőtt belevágok :D Köszönöm ha segítesz!

2020. máj. 29. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Tudsz vele enni mindent,látszik ha nagyobb pc.t raksz bele,nekem egyátalán nem fájt csak fura volt hogy egy olyan helyen matatnak😅2-3nap alatt megszokod,gyógyulási idő se sokkal több 1-2hét.

Különösebb dolgot nem kell vele csinálni maximum fogmosásnál vigyázni rá. Többi dologra nem tudok válaszolni mert kb 3 hónap után kivettem,ha szeretnéd akkor szúrasd ki,nem fáj plusz ha nem tetszik akkor max kiveszed mert nyoma nem marad

2020. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt olvastam róluk hogy hamar kiszakadnak. Meg ugye roncsolják a fogakat
2020. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom azóta megcsináltattad-e, de leírom a tapasztalataimat.

Nekem lassan 5 éve van, bármit ehetek, csak ha nagyon kemény (kukorica, alma) akkor vigyázni kell harapáskor, egyébként nem akadályoz az evésben.

Szerintem elég könnyen gyógyul ( mivel nyálkahártyán van) , de pár hetet mindenképp érdemes várni a cserével. Különös tisztítást nem igényel, én minden fogmosáskor megmosom a fogammal együtt.

Ha olyan piercinget veszel bele, akkor szépen látszik, megszokni hamar meglehet.

Fájdalmassága meg szerintem eléggé relatív, én fiatalság bolondság, magamnak szúrtam házilag egyik este, aztán lefeküdtem aludni. Nyilván volt némi duzzanat meg lüktetés, de túl lehetett élni. Fülporcomban is van, az sokkal lassabban is gyógyult, és után jobban is fájt. Legalábbis azt volt, hogy jegeltem meg borogattam.

2020. okt. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Milan0129 válasza:
47%

Szerintem neked már nem tudok segíteni, de hátha valaki másnak igen!

Nekem nincsen, de pár ismerősömnek van. Nagyon minimális fájdalommal jár, több nem is érezte. Nagy hátránya hogy nagyon aprítja a zománc rétegek illetve az ínyeket (mint minden pc aminek köze van a szájhoz). Fogorvosok is mindig megjegyzik, hogy eléggé nem okés amit csinál. Beszédkor tud látszódni épp ezért nagyon megosztó, mindenki észre fogja venni hogy van. Ez lehet előny és hátrány is. Szerintem egy nagyon szép piercing főleg patkóként egy septum patkóval társítva, sajnos mindennek ára van!

2021. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!