Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk mennyire tetszik a smink...

Fiúk mennyire tetszik a smink a lányokon?

Figyelt kérdés

Mi az ami sok? Mi az ami nagyon tetszik?

Nemvagyok csúnya "natúran" csak olyan furcs ha kivan húzva a szemem nőiesebbnek érzem magam..


Köszi a válaszokat..


2010. júl. 30. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
A nő akkor a legszebb amikor nincs kisminkelve. Talán egy olyan halvány ajakbigyó még elmegy de semmi több.
2010. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más áll jól, de egy randira, egy buliba mindenképp legyen smink egy nőn, nem kell túlzásba esni, de szebbé teszi az arcot. A másik, hogy sokan otthon szépen kifestik magukat és nem gondolnak rá, hogy pár óra múlva már elkenődik, lekopik, na attól még a festetlen arc is szebb.
2010. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a nők szebbek kifestve, szebbek pl. egy jó magassarkúban, egy jó ruhában, egy jó frizurával... úgyhogy ez a legyünk már marha természetesek tök nagy kamu. Ezzel az erővel ne borotválják magukat, mert az sem természetes.
2010. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kösszi mindenkinek ez milyen?


[link]


Naggyából ígyzoktam persze alapozó müszempilla és szájfény nélkül..

2010. júl. 30. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha nem kenődik el....amúgy megkérdezhetsz egy rakat embert...van aki erre van aki arra szavaz.
2010. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a legtöbb pasi észre sem veszi ha van rajtad alapozó vagy korrektor és arcpirosító. a pasim mult héten dicsért meg hogy mnilyen szép vagyok ma smink nélkül, de volt rajtam alapozó:D mondjuk ha szép a bőröd akkor ne nagyon használj alapozót
2010. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!