Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körömre való pigmentporokat...

Körömre való pigmentporokat lehet használni szemre?

Figyelt kérdés
A sminkes webáruházakban a pigmentporok bőven $10 felett vannak. A crystal nails weboldalán is vannak pigmentporok, 500 ft környékén. Csak azért, mert ez körmös webáruház, más lehet a pigment összetétele?

2020. jún. 3. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Szerinted mi lesz ha körömcsillám megy a szemedbe? Hát jól begyullad. Körömlakkot se használsz ajaklakk helyett :D Nem véletlenül van ezekre külön.Az nem oda való. A körmöt nyilván nem fogja irritálni, meg nem is érintkezik vele közvetlenül, de a szem, az arcbőr nagyon érzékeny az ilyesmikre. Például papír-írószeresből sem veszel csillámot az arcodra. Az a papírra való, a körömporok körömre valók, a és van külön arcra, szemre, és testre való por is.

NYX pigmentek meg glitterek a legjobbak, 2000-3000 darabja, de kell hozzá Glitter primer. Ez van, szomorú a sminkesek élete. :D

2020. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2020. jún. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de közben láttam a Moyra oldalán, hogy sminkhez is használható a pigmentporuk :)
2020. jún. 5. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Semmikép nem! Én pl dm-ben she márkás pici óntapadós traszköveket vásároltam,mondom ez akár szemzugva tök kircsi lesz egy kis euphoria inspirálta sminkhez vagy akár maddy(karakter) egyik sminkjét megcsinálom vele,és olvastam a hátulján hogy körömre való, és szemre nem ajánlott,szóval nem is próbálkoztam vele,körmömre elhasználom,a szem biztos nem birna a szem nagyon erzékeny pláne az enyémy,barmi kijöhet a szemhejon ahogy nekem,viszketo égő érzés sem kellemes csak hogy pillanatnyilag jól nézzen ki.
2020. jún. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!