Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkem legyen a lila...

Milyen sminkem legyen a lila koszorúslány ruhámhoz? Ha az is lila az nem túl sok?

Figyelt kérdés

Kb ilyen színű a ruha csak nyílván másmilyen és kicsit más anyagból... [link]

A szemfesték is lehet lila? De ugyanolyan vagy sötétebb vagy világosabb a ruhánál? Nincs sok tapasztalatom a sminkben..:D


2010. júl. 30. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

azt tudni kéne.. :)illetve hogy milyen színű a hajad, a szemed és h milyen a bőrtónusod :)

2010. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem vilagosabb legyen ezustos lilas, de inkabb a lilat lehessen kivenni belole, ha zold a szemed akk ne lilat valasz, akk inkabb csak ezustos legyen :)
2010. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, mondtam hogy nincs sok tapasztalatom ebben:D Szóval 16 vagyok, hosszú sötétbarna egyenes hajam van de arra gondoltam hogy hullámos lesz, a szemem barnászöld de inkább barna, a bőröm elég fehér de szeplős az orcám és az orrom de nem túl feltűnő, természetesen vannak mitteszereim és néha pattanások is, és a bőröm vagy zsíros kicsit vagy nagyon száraz. Mondjuk mosakodás után nagyon száraz de ha bekenem akkor pont jó csak kicsit később elkezd zsírosodni...Azt hiszem ennyi.
2010. júl. 30. 23:19
 4/12 anonim ***** válasza:

első vagyok. akkor próbálok leírni neked egy komplett sminket :)

1. az arcodra kenj színezett krémet, van kimondottan problémás bőrre való. ez késleltet(het)i a zsírosodást. vagy alapozó is jó, bár én inkább a színezett krém híve vagyok :)

2. utána púderezd le az arcod. ettől nem fog zsírosodni a bőröd, mert mattítja :)

3. szerintem szép lenne, ha tussal húznád ki a szemed, de mivel írtad, hogy tapasztalan vagy, lehet nem sikerülne szépen. ebben az esetben a ruhánál egy kicsit sötétebb lilát használj, de ne túl sötétet!

először a szemed húzd ki alul felül fekete szemceruzával. utána fest ki a szemhéjad a lila szemfestékkel. fesd ki a szempilláid.

3.mivel a szemed lesz a hangsúlyosabb, az ajkaidra vagy semleges színű ajakápolót, vagy átlátszó szájfényt tegyél.


remélem segítettem, és tetszik az ötlet. :)

L/18

2010. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jah azt kihagytam, hogy ha van korrektorod, a bőrhibáidat elfedheted vele. púder az arcodra, és jöhet a többi ;)
2010. júl. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
esetleg egy szürkés árnyalattal is próbálkozhatsz, ha a lilát soknak találod :) na tényleg befejezem mert egyre többminden jut eszembe :D
2010. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépen mindent:D Talán megkérem egy barátnőmet, vannak akik egész ügyesek a sminkelésben:D
2010. júl. 31. 00:21
 8/12 anonim ***** válasza:

megint én vagyok *.*

az elején én is ügyetlen voltam, aztán belejöttem.

néha én festem ki bnőm is, mert szerinte szebben tudom kihúzni a szemét tussal ;)

sok sikert :)

2010. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem sötétebb lilát használj a szemedre kivülről befelé, úgy hogy bent már világosabbra fusson. mármint a szemhéjadon:D. és persze semleges színű ajak csak akkor legyen ha tényleg a szemdre koncentrálsz, és a sötétszín mellett döntesz.:)
2010. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem köszi a szemfestés tippet:D Amúgy is átlátszó féleségű szájfényre gondoltam, mert a színesek eleve nem állnak jól...:D Legalábbis hülyén érzem úgy magam.
2010. júl. 31. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!