Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miértnem ment át a tű?

Miértnem ment át a tű?

Figyelt kérdés
a léyneg h az unokatesóm magának akarta szúrni a köldök piercinget, és nem ment át a tű, kicsit vastagabb volt mint a pc,de nem jött ki a tű a bőréből, mármint a hegye jött ki és tovább sehova, próbálta erősen szúrni de nem ment neki én meg nem mertem hozzá érni:S a lényeg h a bőrét átszúrta és csak a hegye jött kia tűnek és tovább nem ment. bocsiha értelmetlen vagy helyesírási hibák vannak benne, siettem ah írtam szal ne kritizáljátok, ha lehet. normális válaszokat lécci
2010. júl. 31. 17:22
 1/6 A kérdező kommentje:
jah és mielőtt vki írná h milyen hülye h otthon szúrta, vagy akarta, annak leírom h minden steril volt!!
2010. júl. 31. 17:26
 2/6 A kérdező kommentje:
jah és am látszik h átment a tű hegye mert van ott is egy olyan kis luk ami fent.
2010. júl. 31. 17:27
 3/6 Bocipók ***** válasza:
Nem érdemes otthon csinálni, mert ahhoz egy olyan tűt használt a csávó, ami speckó volt. Még életemben nem láttam olyat. Utána egyből berakta a piercing-et, még úgy, hogy benn volt a tű.+előtte le kellett engednem a kezem, előre nézni, kiegyenesedni és úgy mérte be, hogy tökéletesen középre kerüljön az ékszer. Otthon soha nem csinálnám, így is kemény egy hónap volt, mire meggyógyult.
2010. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is otthon csináltam...és magamnak...nem lett semmi baj,köszöni szépen jól van a piercing a köldökömbe :D

Amúgy mivel csinálta?Piercing tűvel?Mert az vastagabb,és nehezebben megy át mint egy rendes tű...bár én csak a fülemet szúrtam rendes tűvel szóval nemtudom...Amúgy én negyedórát szenvedtem vele és először inkább kihúztam hülyemódon...utána ugyanez...csak a hegye jött ki,de aztán rákészültem és mondom most.És nagyon erősen kell megnyomni ,akkor átmegy ;)

2010. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem nem piercing tűvel szúrta, hanem sím tűvel de a tű vastagabb volt mint a piercing így csak a hegye ment át,am nagyon fájt?? mert én is akarok, de félek h nagyon fáj:S
2010. júl. 31. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
jézusom mennyi idióta van a földön
2010. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!