Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ügyesen sminkelők, hogyan...

Ügyesen sminkelők, hogyan kell elkészíteni egy pont ugyanilyen sminket? Kép mellékelve!

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 31. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

naszóval.:)) én leírom,hogy gondolom ezt.:)

1. mindkettővel kihúzhatod(különkülön),de a por jobb.

2. szerintem kettővel,fehér és fekete.:)

3. tincses szempilla.

4. vannak sminktartósító bigyuszok:D majd valaki leírja mi a nevük:D

5. tussal húzd meg felül:)

2010. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

hááát...nem egyszerű az biztos :D

először porral,mégpedig felül,a szemöldököd alatt fehér(ez optikailag nagyobbítja szemed),aztán a többit,az egész szemhélyedat szürkével,és a sötét árnyalatot(ami sötétszürke,vagy fekete)azt csak azután vidd fel,és ha jól látom,akkor ebből a sötét színből van egy kevés a szemzugban is.a szemedet felül ezután húzd ki halványan szemceruzával,és utána tussal is.

a műszempilla szerintem tincses.én AVON szemceruzát használok,és nekem sose mosódik el, és elég tartós is.

aztán húzd ki alul is a szemedet szemceruzával.és ezután a húzott vonal alá vigyél fel a sötét színű szemhálypúderből, és próbáld egybemosni, ahogy a képen is van.

remélem tudtam segíteni :)

2010. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ezt megcsinálom én is holnap :D Am. szerintem is úgy ahogy az első mondta.
2010. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszii!!!

Egy profi sminkes ezt kb mennyiért csinálná meg?

Nekem időben mennyi lenne?

(csak napi spirál szoktam eddig használni)

2010. aug. 1. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok profi, de en igy csinalom.

3 szin kell hozza. VILAGOS, SOTETEBB ES LEGSOTETEBB

1. Az egesz szemhejadt eloszor feherrel, vagy gyongyhaz szinnel (VILAGOS) porral. Azert az egesz szemhejat, hogy ne mutatodjon, hogy hany szint hasznalsz, es hezag ne latszodjon.

2. A LEGSOTETEBB porral a szemuregeket fested ki, kihuzva, es felfele a szemed kulso sarkaba.

3. A SOTETEBB, a megy a szemuregbe.

4. Felso szemhejadat kihuzod tusal, alul ceruza es szemed belseje kihuzasaval.

5. Szerintem muszempilla nem kell, csak egy jo spiral.

Ezt csinalom magmnak mindennap, 5 perc es kesz vagy. Estere, ha meg intenzivebb szineket akarsz, martsd be a szemhej por szivacsot egy pici vizbe. Vigyazz, nagyon megsotetiti szineket. ilyen sotet szinekhez nem jo az ecset, nem ad megfelelo sotet arnyalatot. A ruzs ne legyen sotet, az mar tul sok. Szajfeny eleg.

2010. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem a szem aljat. Mielott ceruzalod, a legsotetebb porral es szivaccsal kihuzod, felfele hogy egybe mosodjon a felso sarokkal, es ezaltal lesz a mandula szem is.
2010. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!