Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkes vagyok, szeretnék...

Sminkes vagyok, szeretnék kimenni Amerikába 1 hónapra (repülővel természetesen (: ), vinném a sminkdobozomat is, de nemtudom, hogy hova tegyem, hogy el ne vegyék tőlem esetleg az alapozók, hasonló folyékony dolgok miatt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egyébként félnék a bőröndömbe berakni,mert tudom,hogy dobálják őket és így minden összetörne ami törékenyebb..:(
2010. aug. 1. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindent csomagolj be egyesével bubis tasakba, + ha belehelyezted a táskába a dolgokat még tömd is ki, így nem mozognak a táskába a cuccok. Majd tedd be a bőröndbe!

Tuti nem lesz semmi bajuk :)

2010. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tedd úgy be a bőröndbe hogy a ruháid közé hogy össze ne törjön, és ahogy az előző mondta tegyél hozzá bubit is.


én így sört hoztam haza.xD

2010. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:D

én is erre a bubistasi dologra gondoltam.:)

2010. aug. 1. 12:29
 4/4 Doruss ***** válasza:
Igen, ez jó ötlet. Csomagold be őket alaposan egyenként, és nem lesz semmi baj.
2010. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!