Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri nekiállni az otthoni...

Megéri nekiállni az otthoni körmözésnek?

Figyelt kérdés
Érdekel a körmözés és hát vannak így is próbálkozásaim (mielőtt mindenki támadna minden szükséges előkészületet és előkészítő lakkot is használok) szerintetek ebbe jó belefektetni? Mármint energiát és pénzt is?

2020. jún. 22. 05:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon szerintem megéri
2020. jún. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint magadnak csinálni? Vagy vendégeket akarsz fogadni?
2020. jún. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez csak egy fellángolás, akkor nem. Ha amúgy szereted a körmöket, rendszeresen meg is csináltatod, akkor igen, megéri beruházni a cuccokra és gyakorolni.
2020. jún. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen megéri. Én 5 éve építek magamnak porcelán körmöket, 1 szettel kb 40 perc-1 óra alatt végzek, egy körmösnek is kb ennyi ideig tart a dolog. Így nem kell időpontot foglalnom és sokkal olcsóbb is valamint olyan lesz, ahogy elképzeltem, nem kell folyton körbeírni, képeket vinni szb.
2020. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!